Mateřská škola Praha nám učarovala

Když se mne nedávno má kamarádka zeptala, jak zvládám každodenní pracovní shon skloubit s tempem, které určují mé dvě děti, které jsem porodila s odstupem jednoho roku od sebe, odpověděla jsem jí, že kdybych neměla ku pomoci tak fantastickou školku, jakou je školka Profamily v pražské Dubči, nemohla bych to zvládnout.

A je to opravdu tak. Tato instituce totiž nabízí nejen dětem, nýbrž i jejím rodičům daleko více, než jakákoliv jiná mateřská škola. Praha tak má v tomto ohledu opravdu, co nabídnout a já jsem vděčná, že mám školku tak blízko našeho domova. Pokud by nám totiž tato školka byla proti srsti, nikdy bych nedovolila, aby do ní Alenka s Terezkou nastoupily.

Mateřská škola Praha ví, co maminky potřebují

Kamarádku zejména zajímal přístup, jaký k dětem má tato mateřská škola? Praha je i bydlištěm mé kamarádky, tudíž s lokalitou neměla sebemenší problém, jako například lidé žijící mimo město a tak jsem jí s radostí prozradila, že přístup místních vychovatelek je téměř rodinný. Své malé svěřence totiž berou jako své děti a velmi dobře vědí, v čem potřebují jejich maminky pomoci. Pokud má Terezka strach z toho chodit sama na WC, ve školce se to naučí a ještě z toho bude mít radost a takovýchto případů je mnohem více. Jsem vděčná celému kolektivu, který pomáhá nejen s hlídáním dětí ve školce, nýbrž se je snaží i vychovávat, moralizovat a ukazovat jim, jak to v životě chodí.

Místo, ze kterého se dětem nechce chodit domů

Někdy opravdu musím při vyzvedávání dětí ze školky až zamáčknout slzu v oku, jelikož je loučení pro Terezku i Alenku vždy velmi emotivní. Nevěřila bych až, jaký dosah můžete mít takto skutečná a rodinná mateřská škola. Praha v tomto směru tedy velmi stoupla v mých očích a to zejména pražská Dubeč, kam chodí mé holky. Školka totiž nabízí obrovskou zahradu s nepřeberným množstvím atrakcí, výborný interiér a dokonalou kuchyni, která je jako od maminky. Nemám tedy této školce zdaleka, co vytknout.

Latest Posts

Nenech si ujít