Léto nás láká ven – kam vyrazit?

Léto je už tady a s ním i spojené krásné teplé počasí, které nás láká ven. Nevíš co s kamarádkou nebo přítelem podniknout a na koupališti jste už skoro jako doma? Dali jsem hlavy dohromady a našli jsem pro vás pár tipů kam vyrazit, když není počasí zrovna tropické a vy jste se rozhodli pro malou zábavnou změnu.

Festivaly

Léto je spojeno s bohatou nabídkou festivalů. Různé hudební žánry, zajímavá místa konání akce a také různé termíny festivalů, které si můžeš vybrat dle libosti. Léto se přímo nabízí k tomu vyrazit s partou přátel pořádně „zapařit“ na jakémkoli festivalu, které naše hudební a kulturní scéna nabízí. A že  jich je. Neváhej a vyraž třeba i vlakem, s krosnou, spacákem a stanem na fesťák.
Zde se rodí ty nejpikantnější a nejlepší letní zážitky. 🙂

Pikniky

Pikniky jsou například v Anglii jedním z nejpopulárnějších druhů trávení volného času.
Nebaví tě neustálé vysedávání a utrácení peněz na zahrádkách restaurací a kaváren? Není nic jednoduššího než si sehnat velkou stylovou deku, přichystat košík plný dobrot, pár plastových skleniček na jakékoli letní (i alkoholické) nápoje a vyrazit do parku, k vodě nebo na jakoukoli louku, která vám příjde zrovna ideální. Piknik si můžete zpříjemnit poslechem hudby, opalováním, kouřením vodní dýmky, grilováním i hraním her. Takže si nezapomeňte přibalit létací talíř, balón či petangové koule.
Takový piknik se může samozřejmě protáhnou i do pozdních hodin, takže si nezapomeňte svetr a popřípadě baterku. I když takové pozorování hvězd a poté hledání cesty domů je také zážitek.

182207_10151601605766117_1914150186_n
Autor: Blanka

Letní kina a divadla pod otevřeným nebem

Jeden z našich žhavých a nejoblíbenějších tipů. Milujeme kulturu a milujeme otevřené letní stage. Vedle festivalů jsou letní kina a divadla zaručeně nejlepší kulturním vyžitím! Pokud patříš ke šťastlivcům, kteří žijí ve městě, které tyto dvě kulturní kratochvíle podporuje, neváhej a vydej se večer za kulturou. Garantujeme ti, že se z toho stane tvá letní týdenní rutina. 🙂

Cirkusy a ZOO

Že jste už na to dospělí? Je to zábava pro děti? Týrání zvířat?
Jděte se přesvědčit do jednoho z mnoha cirkusů a zoologických zahrad a změníte názor. I kdybyste názor nezměnili, určitě si užijete zábavu při jiných doprovodných programech. A nezapomeňte na své mladší sourozence, ty ZOO a cirkusy zbožňují. Kupte jim cukrovou vatu, vyfoťte se s malým miminkem tygra a nezapomeňte koupit malý suvenýr. Co je lepší než vidět vaše malé ratolesti s úsměvem na rtech.

obrázek
Autor: Blanka

 

Latest Posts

Nenech si ujít