A Cup of Style je sesterské duo, které můžete znát z youtuberské sféry. Holky mají přes 120 000 odběratelů, ovšem to není všechno. Aktivní jsou také na dalších sociálních sítí a nedávno se dokonce staly i autorkami úspěšné knihy Móda, krása a životní styl.

Kniha Lucie a Nicole Ehrenbergerových nadchne na první pohled. Světle růžový přebal se zlatým písmem je doplněno o fotografie holek a jejich logo. Právě obálka láká vzít knihu do ruky a začít listovat.

Inspirace a rady z nejoblíbenějšího českého módního blogu

Zdroj: Acupofstyle.com
Zdroj: Acupofstyle.com

Lucie a Niclo se na youtube věnují módě, kosmetice, cestování a zdravému životnímu stylu. Tyto oblasti blogerky zmiňují také ve své knize, kterou rozdělily do šesti sekcí, a to Fashion, Krása, Vlasy, Cestování, Zdravý životní styl a Motivace.

V samotném úvodu holky o sobě prozrazují pár zajímavostí. Dozvíte se například to, jak vznikl název „A Cup of Style“. Pokud si myslíte, že souvisí s tím, že se jedná o sesterské duo, které našlo zálibu v módě, pak jste na omylu. Za logem hledejte Lucku.

Fashion

A cup of stylV první kapitole o módě se můžete těšit na nespočet outfitů do školy, do města i do společnosti. Holky radí, jak nosit malé černé, bílou košili, podpatky, džíny, sako, prostě vše, co má být základem šatníku.

Navíc je kniha obohacena o zajímavé tipy a triky. Udělat si doma originální gumičkový náramek? S holkami z ACOS není problém. Na konci první kapitoly Lucka a Nicole radí, jak vypadat dobře na fotkách a k tomu přidávají 10 nejdůležitějších fashion tipů.

Ten nejdůležitější vám již prozradím: „Žádný outfit není kompletní bez úsměvu!!!“

Krása a Vlasy

A cup of stylV druhé části knihy sestry pečují o pleť. Opět přidávají pár netradičních tipů, a to tenkrát na domácí pleťové masky. Pokud máte stejně jako já problém s pravidelným čištěním štětců na make-up, potom i tomuto tématu je v knize věnováno několik řádků. A ani věčné téma v podobě obočí není vynecháno. Navíc se s holkami budete moci i krok po kroku nalíčit.

V kapitole zvané Vlasy se dočtete, jak správně o vlasy pečovat. Najdete sedm receptů na domácí masky a pár tipů na vlnité vlasy a účesy.

Cestování

Cestování holky milují a na youtuberské sféře patří mezi přebornice. Byly už v Kalifornii, na Srí Lance, v Londýně, v Paříži, v Nice, v Římě a na mnoha dalších místech. Kniha tak obsahuje nejen jejich poznatky ze zemí, ale také outfity na cesty a tipy, jak a co s sebou zabalit.

Zdravý životní styl a Motivace

Poslední dvě kapitoly jsou věnovány zdravému životnímu stylu a velmi důležité motivaci. A že holky umí motivovat je jasné především z jejich videí, která pozitivní energií jen srší. Proto neváhejte a napište si do svého To Do List „odebírat A Cup of Style“.

Na konci knihy Lucka a Nicole přidaly pár receptů na zdravé a chutné snídaně, svačiny, obědy, večeře a nezapomněly ani na sladké mještě lsání. Hned na další straně ale radí, jak své tělo dostat do formy. Další rady, tipy, triky a outfity pak najdete na blogu a youtube kanálu.

[vsw id=“Rz-k3WQ_qzA“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Kniha Móda, krása a životní styl je tištěným youtubem a blogem Lucie a Nicole Ehrenbergerových. Najdete v ní od každého něco a především velmi mnoho z nerozlučného sesterského dua. Holky jsou úspěšné a krásné, a to samé je i jejich prvotina, kterou lze objednat na stránkách Albatrosmedia.cz.

Knihu vydalo nakladatelství CPRESS.

 

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.