A Cup of Style je sesterské duo, které můžete znát z youtuberské sféry. Holky mají přes 120 000 odběratelů, ovšem to není všechno. Aktivní jsou také na dalších sociálních sítí a nedávno se dokonce staly i autorkami úspěšné knihy Móda, krása a životní styl.

Kniha Lucie a Nicole Ehrenbergerových nadchne na první pohled. Světle růžový přebal se zlatým písmem je doplněno o fotografie holek a jejich logo. Právě obálka láká vzít knihu do ruky a začít listovat.

Inspirace a rady z nejoblíbenějšího českého módního blogu

Zdroj: Acupofstyle.com
Zdroj: Acupofstyle.com

Lucie a Niclo se na youtube věnují módě, kosmetice, cestování a zdravému životnímu stylu. Tyto oblasti blogerky zmiňují také ve své knize, kterou rozdělily do šesti sekcí, a to Fashion, Krása, Vlasy, Cestování, Zdravý životní styl a Motivace.

V samotném úvodu holky o sobě prozrazují pár zajímavostí. Dozvíte se například to, jak vznikl název „A Cup of Style“. Pokud si myslíte, že souvisí s tím, že se jedná o sesterské duo, které našlo zálibu v módě, pak jste na omylu. Za logem hledejte Lucku.

Fashion

A cup of stylV první kapitole o módě se můžete těšit na nespočet outfitů do školy, do města i do společnosti. Holky radí, jak nosit malé černé, bílou košili, podpatky, džíny, sako, prostě vše, co má být základem šatníku.

Navíc je kniha obohacena o zajímavé tipy a triky. Udělat si doma originální gumičkový náramek? S holkami z ACOS není problém. Na konci první kapitoly Lucka a Nicole radí, jak vypadat dobře na fotkách a k tomu přidávají 10 nejdůležitějších fashion tipů.

Ten nejdůležitější vám již prozradím: „Žádný outfit není kompletní bez úsměvu!!!“

Krása a Vlasy

A cup of stylV druhé části knihy sestry pečují o pleť. Opět přidávají pár netradičních tipů, a to tenkrát na domácí pleťové masky. Pokud máte stejně jako já problém s pravidelným čištěním štětců na make-up, potom i tomuto tématu je v knize věnováno několik řádků. A ani věčné téma v podobě obočí není vynecháno. Navíc se s holkami budete moci i krok po kroku nalíčit.

V kapitole zvané Vlasy se dočtete, jak správně o vlasy pečovat. Najdete sedm receptů na domácí masky a pár tipů na vlnité vlasy a účesy.

Cestování

Cestování holky milují a na youtuberské sféře patří mezi přebornice. Byly už v Kalifornii, na Srí Lance, v Londýně, v Paříži, v Nice, v Římě a na mnoha dalších místech. Kniha tak obsahuje nejen jejich poznatky ze zemí, ale také outfity na cesty a tipy, jak a co s sebou zabalit.

Zdravý životní styl a Motivace

Poslední dvě kapitoly jsou věnovány zdravému životnímu stylu a velmi důležité motivaci. A že holky umí motivovat je jasné především z jejich videí, která pozitivní energií jen srší. Proto neváhejte a napište si do svého To Do List „odebírat A Cup of Style“.

Na konci knihy Lucka a Nicole přidaly pár receptů na zdravé a chutné snídaně, svačiny, obědy, večeře a nezapomněly ani na sladké mještě lsání. Hned na další straně ale radí, jak své tělo dostat do formy. Další rady, tipy, triky a outfity pak najdete na blogu a youtube kanálu.

[vsw id=“Rz-k3WQ_qzA“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Kniha Móda, krása a životní styl je tištěným youtubem a blogem Lucie a Nicole Ehrenbergerových. Najdete v ní od každého něco a především velmi mnoho z nerozlučného sesterského dua. Holky jsou úspěšné a krásné, a to samé je i jejich prvotina, kterou lze objednat na stránkách Albatrosmedia.cz.

Knihu vydalo nakladatelství CPRESS.