Kavárna, krámek se zmrzlinou – CACAO Praque

Zdroj: sxc.hu

Jsi milovníkem kávy, zmrzliny a zdravého životního stylu? Přímo v centru města Prahy najdeš příjemné místo, kde dostaneš vše z toho. Příjemná kavárna na samém konci ulice v Celnici jménem „cacao“ nabízí širokou nabídku koktejlů od čerstvých šťáv z ovoce a zeleniny, jako například – jablko, pomeranč, okurka a řepa (můj nejoblíbenější) až po smoothie z ovoce a třeba semínek goji či přidání proteinu.  

Kavárna nabízí i venkovní posezení na příjemných plastových židličkách s výhledem na Náměstí Republiky a o tento malý prostor o cca 20 stolech se stará vysoký počet obsluhujícího personalu. Pokud se zde člověk zdrží o něco později, než plánoval nebo jen prostě nestihl denní jídlo, muže se také občerstvit malými sendviči či bagetkou.

Chceš-li však jen zmrzlinu a pokračovat dále ve své cestě, pak se zastav u okýnka a nech si dát domácí ovocnou kvalitní zmrzlinu do kelímku či kornoutku, a ještě si s sebou můžeš vzít čerstvý frech či koktejl z nabídky.

Nejradši sem chodím večer po práci, vyčistit si hlavu a dát si svůj oblíbený drink Martini Royales, protože tato „kavárna či krámek se zmrzlinou“ jak si říkají, je i barem, kde si můžeš dat skvělý alkoholický drink i třeba na zmrzlině. O víkendech ti večer na zahrádce zpříjemní DJ clubovou hudbou, která nijak nenaruší tvůj rozhovor s okolím či jen tvé myšlenky.

HODNOCENÍ

Místo ☆☆☆☆☆

Nabídka ☆☆☆☆☆

Cena ☆☆☆☆

Obsluha ☆☆☆☆

Celkový dojem ☆☆☆☆☆


Latest Posts

Nenech si ujít