Kam vyrazit na svatební cestu

Řekli jste si s partnerem svůj slib a uzavřeli manželství? Pakliže ano a přejte si tento krásný zážitek prodloužit, svatební cesta je zárukou, že se tak stane. Na naší planetě můžeme najít nespočet krásných zemí, jako stvořených právě pro tuto příležitost. Spousta míst je přímo k tomu určená. I v hotelech myslí na zamilované snoubence. Jistě se můžete těšit na šampaňské a květiny.

 

Záleží však jen a jen na Vás, čemu dáváte přednost. Pokud máte raději Wellness nemusíte jezdit nikam daleko. V České republice je nádherná příroda snad všude. Ať už se vydáte do Krkonoš, na Šumavu, Moravu nebo Vysočinu určitě nezklame ani jedno z těchto míst. Hotel, útulnější penzion či soukromou chatu uprostřed hor? Chata má v zimním období kouzlo krbu v létě například pozorování hvězd. Jistě prožijete nádherné zážitky.

Také Evropa může splnit Vaše očekávání.  Hned na první místo se dostává Francie. Vůbec nejvíc romantické místo pro snoubence a zamilované páry. Paříž město lásky, milých lidí, překrásných hotelů a památek.  Francouzský jazyk – francouzský polibek. Sečteno a podtrženo, pakliže zamíříte sem nemůžete nikdy zvolit špatně.

Chorvatsko, Řecko, Itálie a Španělsko všechno jsou to země, kde na Vás čeká zábava, relaxace, odpočinek, zážitky a nezapomenutelné líbánky.

 

Indický oceán

zdroj: www.pixabay.com

Naprosto fascinující místa se nachází právě zde u Indického oceánu. Tady prožijete svatební cestu, ze které budete moci čerpat energii ještě hodně dlouho.

Tak například Maledivy. Kokosové palmy téměř na každém kroku. Především si užijete klid, soukromí a opalováni od rána do večera. Nádherné noční procházky po písečné pláži, při které budete moci sledovat delfíny a velryby. Bazén i oceán jsou na Maledivách od sebe vzdálené jen pár metrů.

 Srí Lanka v podstatě splňuje ty stejné podmínky jako Maledivy. Pokud, ale máte v oblibě budhystické památky, parky se slony, pávy, leopardy nebo pelikány zamiřte sem.

 

Horko, slunce, moře a pláž pro snoubence ideální

Kanárské ostrovy, Egypt, Spojené arabské emiráty, Dubaj, Kypr. U vzdálenějších zemí jistě nepohrdneme cestovat např. do Dominikánské republiky, na Bali anebo si můžeme vybrat z velmi oblíbených destinací, kterými jsou Kuba, Thajsko.

 

Ty z nejkrásnějších

Grand Canaria – Kanárské ostrovy

Nabízí především čas a k odpočinku a lenošení u moře. Nádherné palmy, všudy přítomné papoušky a krásné písečné duny. To vše zde můžeme nalézt.

Spojené arabské emiráty – Dubaj

zdroj: www.pixabay.com

V Dubaji toho můžeme spatřit opravdu hodně. Spousta obchodů a možnosti nákupů, ale i zážitků, na které jen tak nezapomeneme.

Patří mezi ně například projížďka na velbloudovi, možnost zaplavat si s delfíny, anebo návštěva 4 krásných zábavných parků ze, kterých budete nadšeni.

Dominikánská Republika

Úchvatný Karibik, kam v zimě připlouvají na rande například velryby. Místní tanec a úzká písčitá pláž Vás jistě okouzlí.

Thajsko

Je stále v exotice jednička. Džungle tropů, tyrkysové moře a palmy jsou úchvatnou podívanou pro všechny oči.

 

Ať už se vydáte kamkoliv užívejte si bezpodmínečně každou vteřinu společné svatební cesty.

 

Latest Posts

Nenech si ujít