Jaký alkohol vybrat jako dárek pro ženu nebo muže?

Jste pozvaní na návštěvu ke známým nebo pořádá váš přítel oslavu? Chodit s prázdnou se nesluší, rozhodně tedy nezapomeňte s sebou vzít nějakou tu dárkovou láhev dobrého alkoholu.

Zjistěte, jak alkoholem hostitele potěšit a nešlápnout svým výběrem vedle!

Při shánění vhodného alkoholu platí zásada nekupovat nic obyčejného, co má v domácím baru každý. Sahejte po krásnějších, lepších a prvotřídních edicích, jenž jsou určené právě pro slavnostní chvíle a příležitostnou degustaci alkoholu.

Důležité je také to, kdo má být obdarovaný, protože jiný alkohol potěší mladou ženu, jiný muže ve středním věku. Podstatný je i váš vztah k dotyčné/dotyčnému. Jinou láhev koupíte své kamarádce, jinou šéfovi a jiný druh destilátu své sestře.

Dárkový alkohol musí být něčím speciálním, na čem si obdarovaný pochutná!

Ženy mají rády sladké likérky

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Většina žen ráda ‘’pocucává’’ sladké likéry, které neobsahují tolik alkoholu a na jazyku nechávají příjemnou chuť bylinek, ořechů, ovoce a cukru. Mezi nejoblíbenější patří prvotřídní likéry z jeřabin, kávy, pampelišek, ořechů a květu bezu.

Má vaše známá, přítelkyně, kolegyně z práce chuť na něco tvrdšího? Často si s muži ‘’lízne’’ víceprocentního alkoholu? Pak se nedržte u sladkých likérků, ale raději zabruste do kategorie silnějších českých pálenek.

Prvotřídní pálenky s tradicí a původem jsou krásným dárkem! Specializovaný e-shop PanAlfred.cz nabízí produkty domácí výroby zaměřené na kvalitu – tedy čisté lihoviny bez použití konzervantů!

Trefit se chlapům do chuti není těžké!

Pokud zůstaneme u českých pálenek z vybraného ovoce, věřte, že Sudličkova slivovice potěší mlsný jazýček i toho nenáročnějšího konzumenta. Muži na rozdíl od žen preferují sílu, potrpí si na kvalitu alkoholu, čistotu destilátu a rovněž je pro ně důležitý i původ ovoce. To vše pálenky od Pana Alfréda splňují a přináší i třešničku navíc v podobě krásných láhví, originálních etiket a netradičního obsahu, který není k dostání na každém rohu.

Více na www.panalfred.cz

 

Latest Posts

Nenech si ujít