Jak si vkusně zařídit byt i s minimem financí?

Studenti, mladé rodiny, ale například i maminky samoživitelky dobře vědí, jaké částky spolkne samotné zařizování nového, pronajatého nebo zrekonstruovaného bytu. Nelze se obejít bez základních spotřebičů, kam patří pračka, sporák, mikrovlnná trouba a další náležitosti.

Mnoho lidí se už v rámci osobního bojkotu nebo nástupu moderních technologií obejde bez televize, ovšem nevzdá se wi-fi připojení. Bez nepovšimnutí nelze opominout praktický nábytek, jako jsou postele, stůl, židle a skříně s úložným prostorem.

Dětem se kupují vlastní postýlky, ovšem studenti už si v rámci úspor financí i nedostatku prostoru ve stísněném interiéru bohatě vystačí s pohovkami. Rozkládací pohovky lze během dne využívat jako pohodlná místa ke studiu, relaxování nebo poslouchání muziky, a na noc je lze jedním či dvěma tahy proměnit v praktická lůžka, na nichž se parádně relaxuje, odpočívá a spí bez rušivých momentů.

Rozkládací válendy mají své místo i v kanceláři a odpočinkových zaměstnaneckých prostorách

Nesporným pozitivem většiny rozkládacích pohovek je fakt, že v sobě ukrývají úložné prostory, které šetří tolik diskutované místo. A tak i v menším studentském bytě i v obvyklém příbytku početné rodiny nalézají rozkládací válendy své každodenní uplatnění.

Rozkládací pohovky v elegantním provedení zdobí mnohé reprezentativní interiéry, v nichž si manažeři i osoby ve vysokém postavení potřebují vyřídit zakázky či probrat důležitá témata v méně formálním prostředí, než jaké nabízí strohá kancelář. Přece jen se nepříjemné náležitosti, důležitá jednání i vymýšlení nových strategií odehrávají v pohodlné sedačce ideálněji než na tvrdých židlích u pracovního stolu v zasedací místnosti.

Pokud jako zaměstnavatel vybavíte odpočinkovou místnost svých pracovníků pohodlnou rozkládací sedačkou místo rozvrzanými nepohodlnými židlemi, určitě u svých zaměstnanců stoupnete v ceně.

Latest Posts

Nenech si ujít