Jak se seznámit online a co obléci na první rande?

Klasické seznámení je v dnešní online době čím dál těžší. Není divu, že internetových seznamek stále přibývá. Důležité je být však na pozoru. Nikdy nevíte, na koho na seznamce můžete narazit. Ovšem na druhou stranu se stejně tak může stát, že si na internetu najdete svou životní lásku.

 

Přinášíme pár tipů, jak se seznámit online. Chybět nebude ani pár rad, jak předejít zklamání a především jak být obezřetná. V neposlední řadě nezapomeneme ani na vhodný outfit na první rande.

S panem Božským si pište i volejte

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Alfou omegou online seznamování je kvalitní seznamka. Nezakládejte si profil na pofiderních stránkách, raději zvolte ty, o kterých jste již slyšely. Kladné recenze uživatelů jsou velmi důležité!

Před prvním rande „na slepo“ si s panem Božským pište. Vyzvídejte vše, co byste o něm rády věděly. Ptejte se na zájmy, na školu, na rodinu, … Sem tam si svého vyvoleného prozkoušejte a zeptejte se na něco, co už víte. Díky tomu budete vědět, zda si nepíšete s podvodníkem. Avšak ani tento malý chyták není jistotou!

Obezřetnost je na internetových seznamkách nutná. Avšak styl psaní toho může velmi prozradit. Pokud je to možné, rozhodně si se svým novým objevem i zavolejte. Ještě lepší variantou je videohovor.

Na první rande vylaďte outfit k dokonalosti

Dojde-li na den D, kdy se máte setkat, pak nezapomínejte, že první dojem dělá mnoho. Důležitý je tedy perfektní a do detailu vyladěný outfit. Pokud máte rande v parku, v kině či v kavárně, je možné zvolit ležérnější styl oblékání. Skinny džíny, tílko a svetřík bude jistě tím pravým. V případě chladnějšího počasí lze volit i dámské tuniky. Pokud nejdete na nějakou sportovní akci, pak se raději vyvarujte mikinám. Na prvním rande je vhodné zdůraznit svou ženskost.

Vyrážíte-li za kulturou, potom zvolte elegantnější styl a nebojte se ani sukní a šatů, avšak s patřičnou délkou. Na minisukně bude jistě čas někdy v budoucnu. Večerní róbu skvěle doladí elegantní dámská saka a malé psaníčko.

A kromě oblečení nezapomeňte na 3 nezbytnosti:

  1. Do kabelky si přibalte „pepřák“.
  2. Snažte se místo schůzky vybrat vy samy. Volte takové, které je vám dobře známé a není zcela opuštěné.
  3. Řekněte rodičům nebo kamarádce, kam, v kolik a s kým jdete na schůzku.

Latest Posts

Nenech si ujít