Jak cestovat za pár korun

Zdroj: sxc.hu

Dlouho jsem patřila mezi typické „čumily“ a slevové portály jsem brala pouze jako „požírače“ mého času. Dokázala jsem dlouhé hodiny procházet všemožné slevy bez jediné koupě. Až jednou jsem se rozhodla, že to risknu a že si prostě něco s pořádnou slevou pořídím.

Začala jsem na malých a hlavně hmotných nákupech. Nejdříve jsem si pořídila sponku do vlasů, poté držák na kabelky, svetr a pak už netrvalo dlouho, kdy jsem se rozhodla vyzkoušet i kategorii cestování. Opravdu jsem se bála, že o své těžce vydělané peníze přijdu. Jenže když ty slevy jsou opravdu velké a těžko se jim odolává.

Cestovat levně na jih i západ

Můj první výlet byl do jižních Čech. Nejdříve jsem zkusila objednat prodloužený víkend ve Vyšším Brodě. Uznávám, že jsme tam s přítele jeli s jistými obavami, i přestože jsem předem do hotelu telefonovala a zjišťovala, zda můj voucher platí a zda mají ve zvoleném termínu volný pokoj. Překvapení se konalo hned na recepci, kde nás ubytovala příjemná slečna, dala nám mnoho slevových poukázek a jako dárek hodinu v infrasauně zdarma. Dovolenou jsme si opravdu užili a já už tenkrát věděla, že přes slevový portál pojedeme znovu.

Ani ne půl roku na roku na to jsme se vydali poznávat další krásy České republiky. Tentokrát naše cesta vedla na západ. Dlouho jsem se chtěla podívat do Karlových Varů a hlavně spatřit tolik opěvovaný Pupp. V něm jsme samozřejmě ubytovaní nebyli, ale i tak náš penzion byl opět milým překvapením.

Do třetice, kam jsem se podívala přes slevový portál, byla Vídeň. Možná už tušíš, že tato cesta byla vánoční. A i když to tentokrát nebylo s přespání, i tak jsem jela s obavami, že mě za těch pár korun ve Vídni nechají. Byl to opravdu nezapomenutelný vánoční výlet, ze kterého jsem přivezla i spoustu dárků, jak jinak než pro mě. Takže ani tentokrát se žádné špatné zkušenosti nekonaly.

Letošní léto je pro mě momentálně pracovní, ovšem moře si ujít nenechám. A právě letos zkusím cestovat na jih Evropy s pořádnou slevou. Je mi jedno kam, a tak až bude čas, podívám se na slevové portály a něco levného vyberu. Ovšem cena musí být opravdu příznivá, protože na podzim se chystám ještě na romantický výlet do Paříže, takže doufám, že mi nějaké peníze zbudou i na Francii.

Pokud máš nějaké zkušenosti s cestování přes slevové portály, pak neváhej a poděl se s námi o ně v diskuzi.

Latest Posts

Nenech si ujít