Hvězdný SILVESTR

Oslava konce roku 2014 a začátku toho nadcházejícího je už za námi. Někteří z nás se rozhodli ho neslavit vůbec a někteří se rozhodli ho oslavit jak se sluší a patří. Tedy pořádnou párty. A to třeba doma s přáteli nebo v malebné horské chatě, na pláži u moře či ve vyhlášeném baru plném lidí v těch nejmódnějších kouscích. Od lodiček, kabelky přes třeba škrabošku, pokud se nesla Silvestrovská párty v tomto tajemném tematickém duchu.

A jak oslavily příchod nového roku celebrity? Pojďme se pokochat a popřípadě se inspirovat na co máme celý rok šetřit, abychom se mohli na konci tohoto roku pořádně rozšoupnout. 🙂

Jako zdroj k napsání tohoto článku jsme (jak jinak:)) použili starý dobrý INSTAGRAM! Ještě jsme ani nestihli dopít první novoroční skleničku šampaňského a instagram byl už plný hvězdných příspěvků. Díky za ně 🙂

Láska je láska

Je zcela samozřejmé, že zamilovaní tráví veškeré svátky v roce spolu. Takže i silvestrovskou oslavu a s tím i spojený první novoroční polibkem si logicky nemohou nechat ujít. Z těch hollywoodských párů se nám prvním novoročním polibkem pochlubil ne příliš oblíbený páreček Miley Cyrus a syn hvězdného svalovce Arnolda Schwarzeneggera Patrick.
Dalším párečkem, který trávil konec roku společně. A navíc ve slunném Thajsku jsou Ester Sátorová a česká tenisová hvězda Tomáš Berdych.

image
Zdroj: Instagram estersatorova
obrázek
Zdroj: Instagram mileycyrusnx

Selfie time

Ano, selfie jako přání všeho nejlepšího do nového roku bylo populární i letos. To nám poslaly z pláže dvě krásky. Česká topmodelka Petra Němcová, která byla v Thajsku, kde také vzpomínala na tragédii, která je s tímto místem pro ni spojena a proběhla zde přesně před 10 lety – vlnu Tsunami. Její přání bylo také právě proto plné lásky!
Další kráskou, která nám popřála pomocí populární selfie byla i perla československého hudebního nebe Celeste Buckingham. Ta si užívala svátky v Dominikánské Republice.

image
Zdroj: Instagram pnemcova
image
Zdroj: Instagram celbuckingham

Práce šlechtí

I celebrity takového formátu jako jsou Robin Thicke, Taylor Swift, Fergi a Elton John pracují přes svátky! Stále víc a víc populárnější zpěvačka Taylor Swift zazpívala na New Yorském Times Square. Věříme, že tak splnila sen mnoha divákům, kteří se hodiny tlačili na tomto nejznámějším náměstí Ameriky.

image
Zdroj: Instagram taylorswift

Doma je doma

Nechce se tomu až věřit, že některé jak velké, tak ty „menší“ hvězdičky zvolily raději teplo domova. No uznejte samy. Opravdu věříte, že by zrovna James Franco ležel doma v peřinách? Nebo českému provokatérovi Kazmovi, že tento nákup, který zvěčnil na svůj instagramový profil je opravdu pro něj na jeho domácí romantickou párty ve dvou u televize? No, rozhodnutí necháme na vás. 🙂

image
Zdroj: Instagram jamesfrancoooo

image
Zdroj: Instagram kazma_kazmitch

Korunované krásky

K oslavě nového roku patří také krásné škrabošky, korunky, brýle, klobouky atd. atd. Ty samozřejmě sluší i tak půvabným kráskám jako jsou Alessandra Ambrosio, Jessica Alba, Karolína Kurková a Vanessa Hudgens. Že je to kýč? Přehnané? Teatrální? Trapné? Vůbec ne. Oslava nového roku je právě spojena s těmito doplňky! A kdy jindy než na maškarní ples a narozeninovou či silvestrovskou oslavu si je chcete vzít?

obrázek
Zdroj: Instagram vanessahudgens
obrázek
Zdroj: Instagram alessandraambrosio

Ať jste vy oslavili příchod nového roku jakkoli, věříme a doufáme, že dopadl skvěle. A to vám také přejeme do tohoto nového roku. JEN TO SKVĚLÉ A KRÁSNÉ ZALITÉ LÁSKOU A ŠTĚSTÍM!

Latest Posts

Nenech si ujít