Hororové masky na Halloween

Halloweenská párty už je za dveřmi a ty stále nevíš, co na sebe? Jestli jít za éterickou divu nebo za děsivé monstrum? Přinášíme ti pár inspiračních nápadů na hororové postavy i s filmovou ukázkou.

Vřískot

Sice možná bez špetky fantazie, za to maska Vřískotu patří k těm klasickým, rychlým a levným. Stačí tolik typická maska, kterou lze koupit i ve větším papírnictví, a k tomu černý hábit, do kterého zahalíš celou svou postavu.

[vsw id=“-9OsyaCm6cY“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Jigsaw

Jigsaw vlastním jménem John Cramer trpí rakovinou a ještě před svou smrtí chce těm, co si svého života neváží trochu připomenout, proč na tom světě vlastně jsou. A pokud si to neuvědomí, tak hold čeká konec i je. Můžeš si i ty na halloweenskou párty připravit nějaké malé záškodnické hry, stejně jako Jigsaw.

[vsw id=“q4RK3UNk5YE“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Samara

Hlavní hrdinka hororu Kruh Samara Morgan, kterou matka shodila do studny, je sama o sobě dosti strašidelnou postavou. Pokud patříš k introvertkám, toto je ideální halloweenská maska pro tebe. Samara toho moc nenamluví, ale pokud se přeci jen rozhodne svá ústa otevřít, nevypadne z nich nic jiného než „Sedm dní.“

[vsw id=“KShCWvUpxo0″ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Hannibal Lecter

Tato halloweenská maska patří k těm jednodušším. Stačí si přes obličej vzít kus plastu či jiného materiálu, který byl tolik typický pro kanibalistického sériového vraha. Kostým Hannibala Lectera lze koupit, půjčit anebo vyrobit. Pro inspiraci mrkni na filmy Červený drak, Mlčení jehňátek či Hannibal – Zrození.

[vsw id=“uOHrC_1ewGY“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Postavy Tima Burtona

Pokud taky patříš k milovníkům Tima Burtona, pak využij jednu z jeho postav. Ať už půjdeš za Mrtvou nevěstou, Alenku v říši divů nebo nestárnoucího střihorukýho Edwarda, určitě se nebudeš muset nikomu představovat. Postavy Tima Burtona jsou dnes téměř všem známy.

[vsw id=“NGWfoBtTjak“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Latest Posts

Nenech si ujít