Hlídačky i uklízečky jdou do módy

Zdroj: Pixabay.com

Není čas ztrácet čas. Proto úklid v domácnosti, jako je žehlení, praní, vysávání či mytí oken prostě jen zdržuje. Řekněme si na rovinu, že uklidit celý byt je zdlouhavá práce, na kterou se v dnešní době těžko nachází volný čas. Ale uklizeno přeci být musí.

Najímání si uklízeček přes agenturu je trochu více finančně náročné a oslovení neznáme slečny či paní na úklid dosti nebezpečné. Pak vyvstává otázka „Co s tím?“. Možná trochu bezvýchodná situace se nemusí zdát, až takovou tragédií.

Hlídačky i ulízečky na jednom místě

Internet je všemohoucí, a tak najde i proveřenou uklízečku nebo chůvu. Internetový portál Hlídačky.cz nabízí přes 4 000 pověřených chův a nově se zakladatelé rozhodli zprostředkovávat i uklid domácností. Prověřených píši záměrně, protože kdo by chtěl ve svém bytě cizího člověka. Ověření se tak na portálu stupňuje od základní přes e-mail a telefon, přes ověření bydliště, až po úřední ověření identity. Druhá možnost ověření jsou recenze od ostatních uživatelů a uživatelek, které je často tím nejcennějším.

Ať už tedy nestíháš uklízet svou domácnost, nebo tě mamka neustále prudí s úklidem, zkus tuto práci přenechat jiným. Stejně tak na portálu Hlídačky.cz najdeš i chůvu pro své děti či malou sestru. Stačí si vyhledat tu správnou „hlídačku“ podle města, jejího volného času, zkušeností či jakýchkoliv dalších rozhodujících parametrů a domluvit se s ní.

Jak to tedy přesně funguje?

Zdarma si na portálu lze zadat inzerát a dle počtu nabídek se rozhodnout o koupi členství. Poplatek za členství však není nijak rujnující, pro kvalitní hlídání dětí či úklidu domácnosti jistě 449 Kč na rok člověk oželí. Pak už jen stačí „hlídačku“ oslovit přes web zprávou a poté již k další komunikaci není potřeba žádný prostředník..

Latest Posts

Nenech si ujít