Fler – svět pro kreativní lidi

Autor: Aneta W.

Tahle holčina se dostává do podvědomí stále více lidem. Je kreativní, neobvyklá, tvořivá. Objevuje se v módních časopisech i online magazínech. Její oblečení by zasloužilo obdiv světových návrhářů, lesk jejích šperků tkví v originalitě i jednoduchosti. Je plná krásy i inspirace. Seznam se s Fler.

Jestli jsi ještě o internetové doméně Fler.cz neslyšela, tak by se hodilo jí trochu představit.

Pod tímto názvem se skrývá největší prodejní server uměleckých a rukodělných výrobků v České republice a na Slovensku. Jedná se také o úplně první online obchod s uměleckými předměty, užitým designem či originální módou v naší domovině. Od 10. 02. 2008 je na Fler.cz celkem 70.000 zaregistrovaných prodejců a více jak 300.000 nakupujících. Každý zaregistrovaný uživatel může na Flér nakupovat i prodávat. A to zcela zadarmo! Takže, jestli máš šikovné ručičky a kreativní nápady, zkus své štěstí právě tady.

Na Fler najdeš úplně všechno, co se dá vyrobit ručně. Oblečení a šperky, kabelky, kosmetika (mýdla, tinktury, vlasové zábaly, masti), bytový textil, hračky, květinové dekorace, pelíšky pro zvířecí mazlíčky, papírenské zboží, keramiku, sklo a spoustu dalších. Opravdu je z čeho vybírat. Další výhodou je to, že se většinou jedná o originální kousky, takže se nemůže stát, že bys na ulici potkala holku se stejnou sukní nebo halenkou.

Autor: Aneta W.
Autor: Aneta W.

Flér můžeš sledovat na oficiálních facebookových stránkách nebo pomocí Fler Magazínu, který píšou samotní autoři tohoto serveru. Zde se dočteš o těch nejkreativnějších prodávajících i nových technikách ze světa ruční výroby. Samotná Fler se objevuje ve spoustě časopisů, například Žena a život, Marianne Bydlení, Glanc, Styl atd. a ani různé webové portály (Móda.cz, Pražanda.cz, Živě.cz) nezůstávají pozadu a čerpají odtud inspiraci.

Mé zkušenosti s Flér?

Na tenhle prodejní server jsem narazila před nedávnem, kdy jsem hledala neobvyklý dárek kamarádce k narozeninám. Kápla jsem právě na Fler.cz. Bylo to přesně to, co jsem hledala. Problém byl však, že jsem si v tom nezměrném počtu zboží nemohla vybrat. Všechno bylo tak krásné, všechno se mi líbilo a místo, abych vybírala dárek, tak se mi košík plnil doplňky do bytu.

Za ten rok, co jsem i já na Fler.cz zaregistrovaná, jsem zcela propadla Flérmánii a čekám každý měsíc na to, až mi na účtu přistane výplata a já jí tam slavnostně rozházím.

Latest Posts

Nenech si ujít