Elektrokolo je stylovým a praktickým doplňkem do města

Elektrokolo je jízdní kolo poháněné elektromotorem. Tato praktická vychytávka nejen dokonale vypadá, ale zároveň vás hravě doveze do města na nákupy, za kamarádkou na kávu nebo do školy a do práce. Je skvělým stylovým doplňkem,  díky kterému se stanete nepřehlédnutelné.

S elektrokolem do města, do práce i na nákupy

Zdroj: Kolosbikes.com
Zdroj: Kolosbikes.com

Elektrické kolo, ať již klasické cestovní nebo i jako lehké skládací elektrokolo, je skvělým pomocníkem na cestách. Díky němu se nemusíte mačkat v přeplněné tramvaji, každé ráno chvátat na metro nebo odpoledne domů z práce čekat v koloně aut. Nejen po městě se přepravíte na elektrokole mnohem snáz, a to bez jakékoli námahy. Na schůzku tak nikdy nedojedete vyčerpané nebo ve stresu.

Kolo s motorem hravě zvládne přejet vzdálenost 50 kilometrů. Podle typu baterie je kolo znovu dobité za 4 až 5 hodin. A navíc náklady na 1 kilometr se pohybují kolem 0,04 Kč.

Jezděte jako v Bruselu. Inspiraci hledejte v EU

Zdroj: Kolosbikes.com
Zdroj: Kolosbikes.com

A jaké elektrokolo vybrat? Co se tak inspirovat v zemích, kde kola poháněná motůrkem jsou nedílnou součástí života místních obyvatel? Ano, správně tušíte, že řeč je o Beneluxu anebo konkrétně o Belgii. Právě v její hlavní metropoli jsou kola mnohem pohodlnější a hlavně i rychlejší alternativou přepravy.

Úředníci Evropského parlamentu jsou názornou ukázkou toho, že do práce se dá vyrazit na kole, v obleku a s aktovkou. Právě oni nově budou ulicemi brázdit s elektrokolem značky Kolos. Pokud si myslíte, že to, co mají v Bruselu, nemůžete mít i vy, pak jste na velkém omylu. Zakázku pro Evropský parlament na dodávku elektrokol totiž vyhrál český výrobce jízdních kol a elektrokol Citybikes, s.r.o.

Je libo elektrokolo růžové, červené nebo bílé?

Zdroj: Kolosbikes.com
Zdroj: Kolosbikes.com

Elektrokolo Kolos No.3 je vybaveno kvalitním rámem, lithiovou baterií typu Li-ION a moderním předním nebo středovým motorem 8 FUN. Na stránkách www.kolosbikes.com si lze díky praktickému konfigurátoru vybrat kolo přesně pro vaše potřeby. Od volby oblíbené barvy, přes pohodlnost a design sedla a rukojetí, až po kapacitu baterie. Stačí si tak vybrat z bohaté nabídky a zvolit si ten nejvhodnější typ elektrokola. Potom už jen nasednout a užívat si volnosti.

Navíc ke kolu není nutné mít řidičský průkaz, a proto za kamarádkou do vedlejší vesnice dojedete snadno a rychle i bez něj. Tak co, netoužíte po tomto praktickém a stylovém doplňku? Na jaře už jen pak stačí obléci květované šaty, džínovou bundičku a vyrazit s proutěným košíkem pro čerstvé pečivo nebo na odpolední čaj. Z takové představy dokonalost doslova jen dýchá.