Dárečky pro páry

Zdroj: Sxc.hu

Ačkoli se může zdát,že je tento článek opět o lásce a romatice není tomu úplně tak. Tak tento článek je spíše takový jeden velký tip. Tip na dary pro páry. Dary k výročí svatby, ke kolaudaci nového bytu či domu tvých přátel nebo k obnovení svatebního slibu. Ale pokud se nebojíš a tvůj partner bude z daru pro dva stejně nadšen jako ty, můžeš tyto tipy využít jako inspiraci a pořídit i něco pěkného pro vás.

Jakákoli událost by měla být impulzem k tomu, obdarovat toho druhého či ty druhé. K příležitosti prvního výročí, Valentýnského dne, Vánoc, poděkování za úžasnou letní dovolenou, za partnerovu toleranci a trpělivost… 

Jste od sebe vzdáleni stovky neli tisíce kilometrů? Jak jednoduše tvé lásce vzkázat, že na ni zrovna myslíš a zbořit tak pomyslnou hranici mezi vámi dvěma? Tyto naše tipy ti umožňují poslat jedinečný dárek, který perfektně vyjádří tvou lásku tomu nebo té vyvolené.

Hledáš něco nového a unikátního jak vyjádřit novomanželům tvou gratulaci? Už tě nebaví stále kupovat skleničky a dávat peníze do obálky? Je to sice praktické, ale kolik takových skleniček poté novomanžele mají? Věříme, že polovina z nich, by si po svatbě mohla otevřít své vlastní obchůdky se sklem. Svatba je o dvou zamilovaných lidech, proto by měly i dary být určené pro ty dva. Neboj se, buď kreativní, originální a inspiruj se:

Hodinky

Nemusí to být zrovna Primky, Rolexky nebo Breitlingy. Ale takové „unisexové“ hodinky pro dva vypadají skvěle. Zdá se ti to moc? Snubní prstýnky jsou přece také stejné. A není nikde dáno, že hodinky musíte nosit na ruce spolu neustále. Hodinky jsou jako boty luxusní doplněk, kterých můžeš mít desítky. Ale přeci jen takové přepychové balení s náramkovými hodinkami udělá radost komukoli. A nemusí to být zrovna milovník „tikajícího zapěstí“.

pl861537-blue_crystal_stones_branded_gift_set_white_ceramic_watches_for_couples_men_women
Zdroj: www.couplewristwatches.com

Kuchyňská zástěra

Není dáno, že vařečka patří do ruky jen ženě. Pamatuješ si na film Koření života? Tam láska kvetla buď za sporákem kuchyňské linky, nebo u jídelního stolu. Jak se říká, láska prochází žaludkem. A sama si umíš asi nejlépe představit kolik srandy, romantiky a samozřejmě dobrot vám takové společné vaření může přinést. Proto by vám v takové chvíli neměly doma chybět vaše kuchyňské zástěry. Věříme, že se pro vás společné vaření nestane rutinou, ale naopak skvělým zážitkem a posléze i koníčkem. Jen pozor na ty nadbytečná kila;)

sweet-christmas-gifts-for-couples
Zdroj: www.christmas.365greetings.com

Hrnečky

Domácí kakao po ránu, odpolední kávička a večerní mátový čaj. To vše si můžete vy nebo vámi obdarovaný pár vychutnávat z hrníčku s nápadem a posláním. You & Me / His & Hers / Mr. Right & Mrs. Right… Existují stovky různých motivů. S textem, obrázkem nebo jen heslem. Pokud ale ráda tvoříš a chceš mít pro vás a vaše známé čistě vaše hrníčky, jsou tady i bílé hrníčky se speciálním fixem. Takže si na hrníček můžete napsat co libo. Ranní vyznání lásky, povzbuzení do nového dne nebo připomenutí výročí, svátku tvoji maminky atd. Meze se v tomto případě nekladou.

Couples-Personalized-Romantic-Coffee-Mugs
Zdroj: homedesigns99.com

Povlečení

V jednoduchosti je síla. Přesně tohle nám bliklo hlavou po zhlédnutí tohoto povlečení. Bílá peřina doplněna o polštáře s jednoduchou, za to velmi originální grafikou. To se bude snít! Přeci jen není to lepší než spát v otevřené tygří tlamě nebo žlutém krepovém povlečení se stromečky co ti dala babička do výbavy? Je. Na tom se asi shodneme ne?:)

Newlywed-Pillowcases-w_1
Zdroj: www.picstopin.com

Trička

Není tu to trochu přehnané? Není to už spíše značkování? Nedáváš tímto darem najevo: „Od něj ruce pryč!“? Jestli se ti tyto kreativní trička líbí, tak proč bys je nemohla použít jako dar? I kdyby to bylo poté jen tričko na spaní či tričko na zahradu. Originální dárek to bez pochyb byl. A navíc nevěříme, že se obdarovaní tomuto nápadu nezasmáli. 

b8f57c68fc4e88758a47a00f507d7794
Zdroj: www.pinterest.com

Závěrem se koukni na tuto stránku: www.boldloft.com

Tato stránka byla pro nás inspirací, k napsání tohoto článku, ale zároveň věříme, že je zde 1000% jistota, že zde něco koupíš. Ať je to jakkoli přeslazené a přehnané, tak je to zároveň tak rozkošné, že alespoň jeden kousek musíš mít! 🙂 I kdyby to mělo tobě nebo tebou obdarovaným doma ležet jen tak ladem 😉

Latest Posts

Nenech si ujít