Čtyři v tom – seriál plný těhotenství

Zdroj: ceskatelevize.cz

Každý prožívá mateřství jinak, podle svého způsobu životního stylu. Česka televize připravila dokumentární pořad, kde se nám představily 4 nastávající maminky, které nas provádí svým těhotenstvím.

V první řadě se nám představily tři hrdinky, každá z jiného těsta.

Petra otěhotněla v Etiopii s mladíkem Abelem. Naštěstí za ní mohl do Čech přijet, ale díky jeho věku se nechoval jako dospělý a Petře přišlo, že spíš musí hlídat další dítě. Jeho odlišná národnost má ale i další úskalí. Například opatření víza. K těhotenství tak Petra musela řešit mnoho dalších problémů.

Věra má život jako vystřižený z filmu. Pokud znáte americké oslavy před narozením dětí, jednu takovou jsme spolu s ní absolvovali. Vede eventovou agenturu, její práce jí baví a nemůže si dovolit chybět. Naštěstí má skvělého partnera, který jí se vším na plno pomáhá.

Lucie je svobodná matka, které se i přes vyzkoušení všech možností nedaří zkontaktovat s otcem dítěte. I když už to vypadá, že má zájem, ze dne na den vše změní. S dluhy na krku a vypnutou elektřinou se snaží všechno vydržet. Dítě jí však pomohlo obnovit vztah s jejím otcem, a tak získává alespoň v něm oporu.

Miky jediná ví, do čeho jde, jelikož má dvě holčičky a spolu s nimi a svým manželem žije na vesnici. Rodinný domek a zvířata potřebují mnoho péče, proto musela pracovat až do porodu.

Co musím velmi ocenit je ústřední melodie, kterou nazpívalo mé oblíbené duo Bára a Léňa, od kterých vám doporučuji i jejich další písně, jako Laktační psychóza nebo Vylili mě.

[vsw id=“y0l8f2NfeHE“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

V krátkosti jsem vám nastínila příběhy hrdinek první řady a mohu vám zaručit, že druhá série není emočně slabší. Díly můžete zhlédnout na webu České televize, kde jsou všechny online. Určitě doporučuji seriál zkouknout, ať víte, co na vás časem čeká.

[vsw id=“zlorxwniaf0″ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Latest Posts

Nenech si ujít