Co si nejvíce přejí děti k Vánocům?

Zdroj: Pixabay.com

Vánoce jsou tady a mnoho rodičů již přemýšlí, co pořídí svým dětem pod vánoční stromeček. Autíčka, panenky, puzzle, balóny a další hračky mohou být pro děti výborným překvapením pod vánočním stromečkem. Vybírat můžete jak z aktuálních trendů, jako jsou panenky Monster High nebo roboti Bionicle, vsadit však můžete i na některé klasické hračky, mezi než bezesporu patří Lego stavebnice!

Lego stavebnice baví děti už spoustu let. Snad každé Vánoce nacházejí děti pod vánočním stromečkem oblíbené stavebnice Lego a pokaždé je radost z nich o to větší! To protože se Lego rozrůstá o nové a nové série, princip unikátního spojování kostiček a radost ze stavění však nadále zůstávají. Není divu, že si děti ze všeho nejvíce přejí právě stavebnici. Každá Lego série totiž oplývá poutavým příběhem, který děti pohltí na dlouhou, dlouhou dobu. Je čistě v kompetenci dětí, jaká dobrodružství touží prožít právě dnes! Chtějí vstoupit do magického světa Chima a získat kouzelný prvek CHI, nebo by raději zakusily, jaké to je být Ninja želvou? Skvělé na Lego stavebnicích je, že si spoustu zábavy užijí kluci i holčičky. Společnost Lego totiž připravila zábavu pro všechny děti.

Jakou Lego sérii najdou letos děti pod stromečkem?

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Co se týče výběru z více sérií Lego stavebnic, je v podstatě jedno, kterou z nich vyberete pro vaše děti, neboť všechny jsou tak poutavé! S každou z nich se může dětský pokojíček proměnit v kouzelný svět, kde se dítě stane jeho součástí. Holčičky si rády sednou k šálku čaje s kamarádkami z městečka Heartlake. Mia, Stephanie, Andrea, Olivia i Emma ze stavebnice Lego Friends je určitě přijmou za své nejlepší kamarádky. Ovšem ne menší zábava nastane i s další holčičí sérií Lego Princezny. Tato série nabízí pohádkové zámky, království, princezny a další věci, které holčičky dobře znají z Disney pohádek.

Ani kluci však o zábavu nepřijdou. Nabídka pro kluky je větší, než pro holčičky. Neboť kluci musejí zachraňovat svět, aby si v něm holčičky mohly užít spoustu parádivé a hlavně klidné zábavy. No jak jinak byste si vychutnali šálek čaje se svými kamarádkami, kdyby vás světelným mečem ohrožoval padouch Darth Wader? Nebo vám nad hlavami kroužila vesmírná havěť?

Se sériemi, jako jsou Lego Galaxy Squad, Lego Hero Factory, Star Wars, Lego Ninjago a dalšími sadami bude záchrana světa hračkou!

Vánoční svátky tu budou co nevidět! Pokud ještě nemáte dárek pro vaše děti, s klidem vsaďte na stavebnici Lego. Vybírat můžete z více poutavých sérií, které zaujmou kluky, holky a ostatně i dospělé! Neboť stavěním si po Štědrovečerní večeři příjemně odpočinete.

Latest Posts

Nenech si ujít