Chcete mít jedinečný kryt na mobil? Víme, jak na to!

Nabídka mobilních telefonů je dnes opravdu bohatá. Ovšem výběrem nového telefonu těžké rozhodování často nekončí. Nutné je vybrat i stylový kryt. A ač se na první pohled může zdát, že opak je pravdou, sehnat designový kryt na mobil je pořádný oříšek.

Kdo by to neznal. Pečlivě vybíráte mobilní telefon, a když už najdete ten pravý, pak přichází na řadu hledání stylového krytu. Ten buď design telefonu poškodí, nebo naopak vyzdvihne.

Sehnat stylový kryt je těžší než mobilní telefon

Zdroj: Mycase.cz
Zdroj: Mycase.cz

Kryt na mobil je funkčním doplňkem, který má telefon ochránit proti poničení, konkrétně kryt slouží proti poškrábání a při pádu na zem zařízení ochrání. Na druhou stranu ale nejen ochranná funkce je jeho výsadou. Zároveň totiž kryt musí být stylovým kouskem.

Bohužel nabídka krytů je omezená. Sama jsem to pocítila, když jsem sháněla kryt na Samsung. Najít takový design, který by vzhled telefonu tzv. „nezabil“, ale naopak povýšil o level či dva, není snadné. Pokud vás tedy trápí obdobný problém, pak řešením je vlastní kryt na mobil.

Designový kryt na mobil si hravě vytvoříte sami

Ano, mít zcela vlastní kryt na mobil je možné, a to ať už toužíte po designovém pozadí, originálním textu, po oblíbeném obrázku či po vlastní fotografii. Takový mobilní kryt lze získat na stránkách online služby www.mycase.cz.

kryt na mobil

Na webových stránkách si můžete vytvořit jak vlastní kryt na Iphone, na mobilní telefony od LG, HTC nebo Sony, tak i kryt na Samsung či BlackBerry. A nebojte, pro vlastní design krytu nemusíte být designéři, IT specialisti ani grafici.

Kryt s vlastní fotografií? Není problém!

Zdroj: Mycase.cz
Zdroj: Mycase.cz

Mít kryt na mobil s vlastní fotkou může mít každý. Poradíme vám, jak na to. Nejdříve musíte vybrat svůj typ mobilního telefonu, poté provedete kontrolu ceny, a pak už vám nic nebrání v tom začít vytvářet svůj jedinečný kryt.

Vašemu designu se meze nekladou. Zapojit můžete veškeré vaše představy, přání a fantazii. Díky tomu tak docílíte opravdu unikátního krytu na mobil, který budete mít jen vy. Ovšem pokud po vytvoření svůj design necháte volně přístupný i ostatním, získáte slevu 100 Kč na další nákup, a inspirujete další.

Ať už sháníte kryty na Iphone či jakýkoliv jiný typ telefonu, nezdržujte se hledáním na internetu. Vsaďte na jistotu a vytvořte si kryt přesně podle vašich představ.

Latest Posts

Nenech si ujít