Brazilský keratin na poničené vlasy

Zdroj: Pixabay.com

Říká se, že vlasy jsou korunou každé ženy. Proto na jejich péči bychom si měly dát obzvlášť záležet. Jenže ne vždy, máme dostatek času, abychom si na vlasy daly šampon, kondicionér, výživovou masku a olejíček proti roztřepeným konečkům. Mytí vlasů se totiž pak občas stává malým rituálem na celý večer.

Vyzkoušela jsem již mnoho olejíčků a masek na vlasy, které mi zaručovaly lesk a zacelení konečků. Bohužel však zatím jsem ještě nikdy nebyla s výsledkem spokojena natolik, abych si daný produkt koupila znovu. Není tomu však dávno, co jsem se dozvěděla o brazilském keratinu.

Brazilský keratin

Klasický keratin je základní složkou lidského vlasu, zatímco brazilský keratin je přírodní látka, která byla vyvinuta v Brazílii. Podle všech pozitivních ohlasů má brazilský keratin napomáhat v boji proti poškozeným vlasům. Takže ať už máš poničené vlasy sluncem od moře, častým žehlením nebo tvé konečky si prostě nedají říci a pořád se třepí, pak brazilský keratin na vlasy je tím pravým pomocníkem.

Sama jsem se ještě s přípravkem z brazilského keratinu nesetkala, ale „googlila jsem“, až jsem „vygooglila“ přírodní přípravek Keratin Exclusive.

Keratin Exclusive

Na internetu jsem našla přímo keratin shop, kde mi mluvili přímo z duše. Jejich vlasový přípravek má vlasům navrátit zdraví, hebkost, lesk a sílu. Navíc vlasy chrání zevnitř i zvenčí a pomáhá obnovit strukturu vlasů.

I když mé vlasy se s barvou potkají jen sporadicky, přesto mám pocit, že i to občas jím neprospívá. Extra sluneční zář také letos neviděli, ale chovají se, jako kdyby byly slunci vystaveny dennodenně. O mých roztřepených konečcích, kterých se zbavím pouze ostříháním, ani nemluvím. Opravdu hledám nebo spíš čekám na zázrak. Přípravek Keratin Exclusive mě však nahlodal k tomu, že mu zkusím dát šanci a třeba mě mile překvapí.

Zdroj: keratin-shop.cz
Zdroj: keratin-shop.cz

Pokud máš s tímto vlasovým přípravkem nějaké zkušenosti, poděl se o ně v diskuzi pro všechny, co s vlasy bojují podobně jako já.

Latest Posts

Nenech si ujít