(Blbé) blondýny aneb jejich virální videa

S virálními videi se na internetu doslova roztrhl pytel. Jenže už to nejsou jen populární Debilní Kecy, v podobě Erik Meldik a Čeněk Stýblo. Internet se pomalu ale jistě zaplňuje blondýnkami. O tom, do jaké míry svá videa a především „chytré“ řeči v nich myslíš vážně, lze často jen polemizovat.

Natalia Sadness a její zvídavý dotazník

Tato blondýnka, která bydlí u Ostravy, se proslavila svým líbivým hláskem, a ani o to zprvu nestála. V roce 2010 se tato blogerka rozhodla odpovědět na dotazy svých fanoušků prostřednictvím videa. Její stoupání na vrchol bylo hodně strmé, a tak nedalo dlouho čekat a byl tu Zvídavý dotazník 2 a Zvídavý dotazník 3. Dnes má její první video téměř 1 500 000 zhlédnutí.

[vsw id=“_QJE-tFB4BQ“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Omluvit u Natalie můžeme snad to, že se opravdu nejednalo o prvoplánový projekt, ale o její dobrosrdečnost poradit všem, i těm méně hezkým.

Dominika Myslivcová to myslí vážně?

Tato druhá blonďatá diva s blogováním začala už v 11 letech. Dnes má svoje internetové stránky, svůj profil na osobnosti.cz a v neposlední řadě také svůj internetový obchod, kde si můžeš koupit třeba nástěnné hodiny s její fotkou za 990 Kč. Jestli je to všechno myšleno vážně nebo je to jen dobře promyšlený marketingový tah, těžko říct. Ale pokud je to přeci jen to druhé, pak smekám před jejím obchodním myšlením.

[vsw id=“jqRvWv5935w“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Dá se až ztěží uvěřit, že její jedno z videí má téměř 20 milionů zhlédnutí.

Nicky Tučková alias Táňa Malíková

U třetí blondýnky je už jasné, že se jednalo o plán. Vše začalo klipem k písni Rich Boy, kde se jasně projevu Nicky „dokonalá“ angličtina. Poté se začala aktivně angažovat do politiky, kdy díky své slávě chtěla pomoci tehdy ještě premiérovi Petrovi Nečasovi a také vyzpovídala ve své show Karla Schwarzenberga. Nyní však slaví úspěch se svým novým videoklipem Szukam cię Miłoszu!

[vsw id=“B_kMMYQISeg“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Nicky Tučková se jako jediná z této blonďaté trojice také dostala do televizní show v Americe. Bohužel však ani tam blonďatá moderátorka neoplývá velkou chytrostí, protože jak si jinak vysvětlit její tvrzení o Československu?

[vsw id=“Dvjk7su–hs“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Latest Posts

Nenech si ujít