Fifty Shades není jenom kniha

Kdo by neznal erotický román 50 odstínů šedi, který prolétl celým světem jako blesk z čista jasna. Miliony čtenářek si rychle našly k této knize cestu a se stejným nadšením hltaly i další dva díly. Do hlavní hrdinky Anastasie ses možná převtělila i ty, a po přečtení knihy jsi zcela přehodnotila svůj život a začala toužit po něčem novém a experimentálním.

Pokud ale nepatříš k vášnivým čtenářkám, pak jsi jistě zjistila, že už příští rok v létě by ses mohla dočkat zfilmování. Kdo si zahraje hlavní hrdinku, je zatím ještě ve hvězdách, ale mluví se o jménech jako Alexis Bledel, kterou jistě znáš ze seriálu Gilmorova děvčata, Emma Watson alias Hermiona z Harryho Pottera, anebo také Kristen Stewart jako Bella ze Stmívání, a poslední jméno, které padlo je Alexis Bledel.

Ať už ale Anastasii bude hrát kdokoliv, autorka trilogie E L James však už předem varuje, že film rozhodně nebude věrnou kopií knihy. Je jisté, že nejedna divačka bude odcházet z kina dost zklamaná.

Teď ale k věci. 50 odstínů šedi dostává novou tvář v podobě láhve vína. Už to není jen kniha a film, ale také víno. Pokud jsi fanynka bílého, pak se můžeš těšit na White Silk, který je směsí Tramínu červeného a Sauvignonu Blanc s chutí liči, medu, hrušky, svěžího grapefruitu a s náznakem karamelu. Druhou variantou je červené víno pod názvem Red Satin, které má chuť třešní, kakaa, vanilky, hřebíčku a kůže. Co? Kůže? Ano, kůže, protože jinak by to nemohlo být přeci víno pod taktovkou ságy Fifty Shades.

Podívej se na zatím ještě neoficiální trailer k filmu, který vytvořili fanoušci, a kde jasně dávají najevo, koho chtějí vidět v hlavní roli.

[vsw id=“swSA_GiB0g0″ source=“youtube“ width=“600″ height=“450″ autoplay=“no“]

Latest Posts

Nenech si ujít