5 tipů na stylové hodinky Wenger

Vybrat si ty pravé hodinky je někdy celkem fuška. Natož ještě pořídit hodinky jako dárek.  Dnes ti chci však představit hodinky značky Wenger. Takže ať už sháníš nové hodinky pro sebe, sestru anebo přítele, nech se inspirovat naším článkem.

Jen růžová to může být

Za mě osobně dostávají palec nahoru dámské ocelové hodinky Wenger z modelové řady Squadron, přesněji tedy Wenger Squadron Lady. Vybírat můžeš hned z několika barevných provedení. Jednak z klasické holčičí růžové, ale i z modré, sněhově bílé nebo dokonce černé. Hodinky jsou charakteristické safírovým sklíčkem, jednosměrně otočnou lunetou a také dostatečnou voděodolností.

Díky safírovému sklíčku lze opravdu jen ztěží hodinky poškrábat nebo zničit.

Zdroj: hodinkywenger.cz
Zdroj: hodinkywenger.cz

STOP silikonovým páskům

Pokud nepatříš k fanouškům silikonových pásků, pak jsou tu pro tebe ideální dámské celoocelové náramkové hodinky Wenger Sport Elegance, které jsou doplněny módním perleťovým číselníkem, pozlacenou otočnou lunetou a ocelovým tahem s pozlacenými články. Na hodinkách také najdeš zdobení v podobě alpských krystalů.

Hodinky jsou připevněné na ruce díky ocelovému tahu hodinek. Místo oceli může být ale také použit kožený nebo kaučukový řemínek.

Potápěčské hodinky

Nemáš-li ještě vymyšlený dárek pro svého přítele, pak se nech inspirovat pánskými ocelovými hodinkami Wenger Diver 1000M 72236. Jedná se o potápěčské hodinky s luminiscenčními ručičkami, a i tyto hodinky jsou doplněny otočnou lunetou. S vodotěsnými hodinkami se dá potápět až do 1000 m a dají se koupit jako dárkový set s gumovým prodlouženým řemínkem a speciálním náčiním pro výměnu řemínku.

Luneta je obvodový kroužek na pouzdře kolem skla hodinek.

Klasické pánské hodinky

Další pánské hodinky, které patří do naší pětice, je model Wenger 72814W Field Classic. Hned na první pohled každého zaujme pásek, jenž je v nejen z černé kůže, ale i ze zeleného nylonu. Tuto barevnou kombinaci najdeš i na ciferníku. Sklíčko je taktéž velice odolné, protože je vyrobeno z minerálu se safírovou úpravou.

Zdroj: hodinkywenger.cz
Zdroj: hodinkywenger.cz

Alpské krystaly

A nakonec se musím zmínit i o dámských náramkových hodinkách Wenger Sport Elegance Colors. Tyto hodinky nejsou ani ocelové, ani silikonové, ale kožené. Zdobené jsou již zmiňovanými alpskými krystaly, které jsou umístěné na perleťovém číselníku s jednosměrnou otočnou lunetou, která je taktéž zdobena alpskými krystaly.

Latest Posts

Nenech si ujít