2+2 škola matematiky slaví úspěchy svých žáků

Podle nových průzkumů českým dětem schází nedostatečná motivace k učení matematiky. Zcela proti tomuto trendu jde doučování ve 2+2 škole matematiky, jejíž žáci se mohou pochlubit 95% úspěšností u přijímacích zkoušek na střední školy. O fungování školy a připravovaných novinkách ve výuce jsme si povídali s Milanem Šťastným, majitelem 2+2 školy matematiky v Českých Budějovicích, Plzni, Táboře a Písku.

Doučování v Českých Budějovicích využívá stále více studentů

Milan Šťastný, 2+2 škola matematiky

V Českých Budějovicích funguje 2+2 škola matematiky již druhým rokem a těší se stále většímu zájmu studentů. V letošním roce využilo doučování matematiky České Budějovice více než 160 studentů. To je dvaapůlkrát více než v prvním roce fungování. Výuka matematiky, která probíhá v moderní učebně přímo v centru města na Lannově třídě, byla pro velký zájem rozšířena o doučování fyziky, chemie, biologie a také německého jazyka.  S tím byl zároveň rozšířen vyučující tým o zkušené a zapálené lektory.

Jedním z poslání 2+2 školy matematiky je příprava žáků základních škol na přijímací zkoušky středních škol. V rámci přípravy škola pořádala akci „zkoušky na zkoušku“, při které si žáci nanečisto vyzkoušeli přijímací testy. „Pro žáky devátých tříd jsme připravili vlastní výukové materiály podle testů Cermat. Díky odbornému přístupu a zkouškám nanečisto se doučování matematiky v Českých Budějovicích může pochlubit 95% úspěšností studentů přijatých na střední školy,“ říká majitel 2+2 školy matematiky Milan Šťastný.

A co plánuje 2+2 škola matematiky České Budějovice do dalšího školního roku? Od září rozšíříme vyučovací prostory o další učebnu pro individuální lekce. Nová učebna studentům poskytne větší komfort při výuce a zároveň umožní doučování více studentů, kteří preferují individuální lekce,“ vysvětluje Milan Šťastný.

Výuka matematiky v Plzni se rozšíří o novou pobočku

Vedle pobočky 2+2 školy matematiky v Českých Budějovicích vede Milan Šťastný také doučování matematiky v Plzni. Plzeňskou 2+2 školu matematiky, která sídlí na ulici Zábělská ve čtvrti Doubravka, navštívilo v letošním prvním roce fungování více než 60 studentů.

„Jsme rádi, že si rodiče chválí nabízených služeb doučování. To je nejenže baví, ale je pro ně především přínosem. O výsledcích svědčí stejně jako v Českých Budějovicích vysoká úspěšnost žáků u přijímacích zkoušek na střední školy, ovšem nesmíme zapomínat ani na úspěchy spojené se zlepšením známek na vysvědčení,“ říká Milan Šťastný. Za kvalitní přípravou stojí nejen výborně zpracované výukové materiály, ale především zkušení a empatičtí lektoři z řad středoškolských pedagogů i zapálených studentů vysokých škol.

Pro velký zájem o doučování matematiky bude 2+2 škola matematiky v Plzni rozšířena o novou pobočku, která od září zahájí výuku na ulici Jablonského 62 ve čtvrti Slovany – Východní předměstí. Žáci si tak budou moct vybrat, která z učeben jim bude blíže.

2+2 škola matematiky

Škola připravuje nové výukové materiály

Co nového 2+2 škola matematiky v Českých Budějovicích a v Plzni pro studenty připravuje? Především to jsou nové cvičebnice a výukové materiály k přijímacím i maturitním zkouškám.

Větší komfort studentům přinese nový software, který usnadní přihlašování studentů na lekce, omlouvání z hodin či náhradu výuky. Na nové uživatelské rozhraní naváže také zcela nový design webových stránek.

2+2 škola matematiky od září otevře první pobočku v Liberci

Největší novinkou na konec je rozšíření 2+2 školy matematiky do dalšího města, kterým bude Liberec.  2+2 škola matematiky Liberec zahájí výuku od září 2017. „Výuka matematiky v Liberci bude probíhat v centru města a kromě matematiky se žáci mohou těšit na doučování českého, anglického i německého jazyka a doučování fyziky a chemie,“ uzavírá výčet novinek majitel 2+2 školy matematiky Milan Šťastný.

Více informací o 2+2 škole matematiky a o zakladateli poboček v Českých Budějovicích, Plzni, Táboře a Písku se dozvíte v rozhovoru s Milanem Šťastným.

Učebna 2+2 školy matematiky

 

Latest Posts

Nenech si ujít