Už máte ikonický šperk značky TOUS? Španělské šperkařství proslavil symbol medvídka

Šperky mají vzácnou moc, pokud zvolíte ty pravé, dokážou i z nudného oblečení vykouzlit dokonalý outfit. Navíc dobře zvolený kousek vám vydrží mnoho let, zapotřebí je ale vybírat kvalitní a nadčasové šperky, třeba takové jako jsou ty od značky TOUS.

Šperky TOUS v Česku proslavila modelka Simona Krainová, která se stala první českou ambasadorkou této španělské značky u nás. Do nové kampaně pak vstoupila slovenská modelka Daniela Peštová, hlavní celosvětovou tváří šperkařství je známá herečka Gwyneth Paltrow. Všechny tři dámy jsou ztělesněním krásy, ženskosti, elegance a individuality, přesně takové jsou i prstýnky, náramky, náhrdelníky, přívěsky a náušnice značky TOUS.

Ikonický šperk s medvídkem nesmí chybět žádné z nás

Zpočátku rodinná firma zabývající se pouze opravou hodinek a působící ve španělském městě Manresa je dnes známá po celém světě. V Česku se proslavila díky svému ikonickému symbolu medvídka, tento roztomilý design vyplul na světlo světa v roce 1985. Je tedy patrné, že se jedná o skutečně nadčasový kousek, který nechybí v žádné kolekci už pěknou řádku let.

Medvídka TOUS lze pořídit jako přívěsek na řetízek, hravý symbol ale zdobí také náušnice, prstýnky a náramky. Sladit tak všechny šperky do jednoho duchu není problém, a to ať už si pořizujete šperky z jedné či více kolekcí.

Zpočátku nejspíš ani sami tvůrci ve šperkařském ateliéru netušili, co se jim pod rukama zrodilo. Medvídek není jen nadčasovým symbolem, zároveň se stal také hlavním pilířem španělské značky a v neposlední řadě pro mnoho žen i nepostradatelným talismanem pro štěstí. Šperky TOUS tak splňují hned několik funkcí, jsou krásné, jsou luxusní, a přesto hravé a mladistvé.

Je libo náhrdelník s perlami, nebo náramek z pletené šňůrky?

Šperky jsou z chirurgické oceli, ze stříbra i ze zlata, milovnice luxusu jistě nadchnou kousky s brilianty, s drahokamy nebo s perlami. Díky rozmanitosti nabídky si zaručeně vybere každá, a to ať už toužíte po jednoduchých kouscích, hravých špercích nebo designových skvostech, které ozvláštní vaše minimalistické šaty.

Nejen náramek z chirurgické oceli a pletené šňůrky je skvělým doplňkem každodenních outfitů, ne nadarmo tento kousek patří mezi ty nejprodávanější. Na rande zas zazáříte s náušnicemi z kolekce Real Sisy a na plese či večírku budete k nepřehlédnutí s náhrdelníkem a s ikonickou siluetou medvídka na krku.

Nadchli vás stejně jako nás šperky španělské značky TOUS? Skvělou zprávou je, že tyto celosvětově známé kousky, které nosí i přední české a slovenské modelky, jsou k dostání také u nás na českém e-shopu touscesko.cz. Navíc kromě šperků značka prodává také hodinky, kabelky a další doplňky nejen v podobě peněženek, šátků a parfémů, tak neváhejte a omrkněte jejich nejnovější kolekci.

Latest Posts

Nenech si ujít