Je už měsíc po začátku nového roku a jistě si mnoho z vás dalo předsevzetí, že chtějí v létě na koupališti zazářit. Jsem tu pro vás s několika tipy, jak dosáhnout krásné postavy pomocí internetu. Mnoho z nich si z toho však udělalo slušní business a za každou radu musíte platit.

30ti denní výzva

Vizážistka, masérka a trenérka Marika Janečková založila velmi populární facebookovou stránku 30ti denní výzva. Z počátku přidávala pouze fotografie do alb zaměřená na různé partie. Jak šel čas, založila i webovou stránku, kde se může kdokoli zaregistrovat a zapojit se do jejích online výzev, kdy vám každý den bude chodit na mail, co máte za ten den splnit. Většina aktivit je zdarma, některé ale před nedávnem zpoplatnila za 99,-, což rozhodně není závratná částka. Připojil se k ní její přítel, takže si na své přijdou nejen ženy, ale i muži. Tato stránka je dobrá pro ty, kteří se cvičením začínají, jelikož každý den se pomalu hodnoty jednotlivých cviků navyšují. Předpřipravené jsou i tabulky, které si můžete vytisknout a odškrtávat své úspěchy. Výsledky jsou viditelné po splnění první výzvy.

[vsw id=“zzQowVYS8ro“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Jillian Michaels

Pokud máte někdo rád pot a dřinu, cvičte podle některého z videí Jillian Michaels. Mluví pouze anglicky, tudíž pokud jím vaše jazyková zásoba neoplývá, musíte znát, jak cviky správně provádět. Je až neuvěřitelné, jak dokonale dokáže navodit atmosféru vojenského výcviku. Nedoporučovala bych jí začátečníkům, přeci jen je to už o něco vyšší level.

[vsw id=“1Pc-NizMgg8″ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Rutina

Maruška je dokonalým příkladem toho, že i maminy mohou mít dokonalou postavu. Stejně jako Jillian natáčí cvičební videa, avšak nezapomíná na to, že ne všichni cvičením žijí již několik let. Máte na výběr, zda cvičit podle týdenního plánu, či si vyhledat to, co zrovna potřebujete v archivu. Můžete se zde chlubit svými proměnami i tím, co dobrého jste ukuchtili.

[vsw id=“kiJdrP-OIhA“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Miru Bílá

Na tomto příkladu bych vám ráda ukázala, jak výnosná může tato aktivita být. Tato paní prošla neuvěřitelnou proměnou, má vlastní facebookové stránky i skupinu, kde motivuje ostatní, že když se chce, všechno jde. Pokud od ní ovšem chcete radu, nechte si zajít chuť, nebo vytáhněte balíček bankovek. Kamarádka jí psala, jestli by jí mohla poradit nějaké zaručené cviky na břišní svalstvo. Místo odpovědi však dostala nabídku ne za pár stovek, nýbrž tisíc. Aktuálně však pořádá soutěž, do které se mže zapojit kdokoli.

Kdo je vaším vzorem a jaké zaručené cvičební ‚recepty‘ používáte? Jak říká Marika, stačí jen změnit software v hlavě a poté už to jde samo. Nevymlouvejte se na čas, těch pár dřepů večer zvládne každý a začněte dnes, ne až zítra.

SDÍLET
Předchozí článkyPrázdniny!
Následující článkyZlodějka knih

2 KOMENTÁŘE

  1. Dobry den, chtel bych se zeptat, co je spatneho na tom, kdyz si nekdo necha zaplatit za to co dobre umi, navic kdyz ma s treninkem, hubnutim,osobni zkusenosti na strane nadsence ktery chce zhubnout a nasledne profesionalniho certifikovaneho trenera, ktery pomaha ostatnim na zaklade vlastnich osobnich i profesionalnich, fundovanych poznatku. Navic pokud nekdo dela neco zadarmo, podle me neni dostatecne fundovany na to, aby si troufl nechat si za to zaplatit. Neni snad ten kdo si rekne honorar v tisicich prave ten (relevantni by bylo uvest v tisicich za jake obdobi) koho si mame vybrat v dzungli prizdisragor, kteri se sice snazi, ale moc o tom nevi a take toho sami moc v tomto oboru narozdil napr. od Miru Bile nedosahli? Vas clanek me prijde jakp vrcholovemu sportovci zaujaty, amatersky a neobjektivni. Proc nepisete o necem cemu rozumite? Dekuji za odpoved, Pavel Kramar

  2. Zastávám názor, že po cvičení má přijít dobrý oběd.

    A po dobrém obědě i dobré pití.

    A z toho důvodu volím nealkoholické víno.

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..