STOP vypadávání vlasů

Zdroj: Pixabay.com

Zdroj: Pixabay.com

Říká se, že vlasy jsou korunou každé ženy a nedílnou součástí v péči o ně je vlasová kosmetika. Ovšem nejen přehršle šamponů, kondicionérů, olejíčků a masek je zapotřebí na ně aplikovat. Neméně důležitá totiž také je samotná vlasová výživa.

Rozdíl mezi vlasovou kosmetikou a výživou je podstatný. Pokud si při pročesávání vlasů pokaždé posteskneš, že k vysněné bohaté hřívě jsi opět o kus dál, protože ve tvých rukách a na hřebenu zůstává plno vlasů, pak je zapotřebí posvítit si na vlasovou výživu.

Co je to vlasová výživa?

Právě vlasová výživa ti napomáhá eliminovat vypadávání vlasů. Pokud tedy zvolíš správný doplněk stravy, pak můžeš očekávat zlepšení vlasové struktury, zvýšení odolnosti vlasů vůči mechanickému a chemickému poškození a zvýšení odolnosti vlasů vůči UV záření. To všechno totiž ovlivňuje jejich růst.

Ovšem to není vše. Trápí-li tě vysoká tvorba mazu, pak vlasová výživa ji dokáže optimalizovat a navíc jistě oceníš, že zvýší jejich lesk a omezí šedivění. Pokud tedy bojuješ proti mastným šedivým vypadávajícím vlasům nejrůznějšími olejíčky, balzámy a kondicionéry, pak zadrž a raději vyzkoušej vlasovou výživu v podobě doplňku stravy.

CLINICAL hair-care

Tápeš-li ale nad tím, kde sehnat dobrou vlasovou výživu, potom pro tebe máme jednu malou inspiraci v podobě doplňku stravy CLINICAL hair-care. Ten obsahuje vysoce účinný KERATIN RENEWAL SYSTEMTM, který dodává živiny vlasovým buňkám pro tvorbu keratinu. Dalšími jeho důležitými složkami jsou pak Nutrikomplex a Pycnograph-IN, který zvyšuje prokrvení vlasové pokožky. Přípravek CLINICAL hair-care tedy dodává vlasům všechny potřebné a nezbytné látky.

Zdroj: Clinical.cz
Zdroj: Clinical.cz

Nakonec je nutno ale podotknout, že za vypadáváním vlasů a jejich šedivěním nestojí nic jiného než stres. Proto se hlavně hoď do pohody a uvidíš sama, že brzy budeš mít hřívu třeba jako Alice Bendová.