Podzimní detoxikace těla se zelenou kávou

Zdroj: Pixabay.com

Léto je nejlepším obdobím, hlavně co se týká teplých dlouhých večerů. Řekněme si na rovinu, že letní čas je sice především o lehkých nesmažených jídlech, ovšem na druhou stranou je to v létě samé posezení s kamarádkou na terásce, odpolední dýchánky na sluníčku a večerní párty na zahrádkách.

I když v letních dnech do sebe nedostaneme mnoho jídla, za to je ale naše tělo pravidelně zásobeno cukry a tuky v podobě ledové kávy, frappé, zmrzlinových pohárů, vychlazených sladkých limonád a hlavně alkoholu. Nic z toho na kráse naší postavě rozhodně nepřidá. Proto tu máme ale začátek podzimu, kdy je na čase začít s detoxem.

BIO detox s Green Coffee

K pročištění těla skvěle poslouží Green Coffee neboli zelená káva, která k nám přišla z Jižní Ameriky, a mnozí ji nazývají zázrakem. U nás se můžeme setkat například s Green Coffee Bean, což je extrakt bohatý na chlorogenovou kyselinu. Tu však bohužel nenajdeme v zrnech pražené kávy a důvod je prostý. Průmyslový proces pražení totiž zničí tyto aktivní komponenty. Extrakt Green Coffee Bean také obsahuje kyselinu kávovou, která je velmi oblíbená díky svým antioxidačním účinkům, a o ty nám přeci hlavně jde.

Je tedy jasné, že ať už se snažíš pouze o pročištění a detox těla nebo bys ráda zhubla nějaké to přebytečné kilo, pak extrakt ze zelené kávy bude tvým skvělým pomocníkem. Ovšem jen opravdu 100% extrakt je silným antioxidantem, takže se může příznivě podílet na metabolismu cukrů a zároveň ti bude dodatečným zdrojem energie.

Slevový kód pro Juliette.cz

Vyzkoušet se má vše, proto pokud i ty máš výčitky, že léto se na tvé váze a hlavně postavě nepěkně podepsalo, pak pro tebe máme speciální nabídku. Pro všechny čtenářky a čtenáře magazínu Juliette.cz máme slevový kupón 100 Kč na nákup tablet Green Coffee v e-shopu hlavnezdrave.cz. Stačí při nákupu zadat kód – alcalp – a sleva je tvoje. E-shop si navíc neúčtuje žádné poštovné a u jednoho z jejich produktů dostaneš jako bonus e-book Hubneme zdravě. Tak na to mrkni a po vyzkoušení určitě napiš, jaké účinky měl tento zázrak na tebe.

Latest Posts

Nenech si ujít