Zdroj: Pixabay.com

Léto je nejlepším obdobím, hlavně co se týká teplých dlouhých večerů. Řekněme si na rovinu, že letní čas je sice především o lehkých nesmažených jídlech, ovšem na druhou stranou je to v létě samé posezení s kamarádkou na terásce, odpolední dýchánky na sluníčku a večerní párty na zahrádkách.

I když v letních dnech do sebe nedostaneme mnoho jídla, za to je ale naše tělo pravidelně zásobeno cukry a tuky v podobě ledové kávy, frappé, zmrzlinových pohárů, vychlazených sladkých limonád a hlavně alkoholu. Nic z toho na kráse naší postavě rozhodně nepřidá. Proto tu máme ale začátek podzimu, kdy je na čase začít s detoxem.

BIO detox s Green Coffee

K pročištění těla skvěle poslouží Green Coffee neboli zelená káva, která k nám přišla z Jižní Ameriky, a mnozí ji nazývají zázrakem. U nás se můžeme setkat například s Green Coffee Bean, což je extrakt bohatý na chlorogenovou kyselinu. Tu však bohužel nenajdeme v zrnech pražené kávy a důvod je prostý. Průmyslový proces pražení totiž zničí tyto aktivní komponenty. Extrakt Green Coffee Bean také obsahuje kyselinu kávovou, která je velmi oblíbená díky svým antioxidačním účinkům, a o ty nám přeci hlavně jde.

Je tedy jasné, že ať už se snažíš pouze o pročištění a detox těla nebo bys ráda zhubla nějaké to přebytečné kilo, pak extrakt ze zelené kávy bude tvým skvělým pomocníkem. Ovšem jen opravdu 100% extrakt je silným antioxidantem, takže se může příznivě podílet na metabolismu cukrů a zároveň ti bude dodatečným zdrojem energie.

Slevový kód pro Juliette.cz

Vyzkoušet se má vše, proto pokud i ty máš výčitky, že léto se na tvé váze a hlavně postavě nepěkně podepsalo, pak pro tebe máme speciální nabídku. Pro všechny čtenářky a čtenáře magazínu Juliette.cz máme slevový kupón 100 Kč na nákup tablet Green Coffee v e-shopu hlavnezdrave.cz. Stačí při nákupu zadat kód – alcalp – a sleva je tvoje. E-shop si navíc neúčtuje žádné poštovné a u jednoho z jejich produktů dostaneš jako bonus e-book Hubneme zdravě. Tak na to mrkni a po vyzkoušení určitě napiš, jaké účinky měl tento zázrak na tebe.

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.