Cenové srovnáváče využívá stále více uživatelů internetu

Nakupování přes internet se stalo fenoménem začátku 21. století. Dovede ušetřit čas i peníze a často na internetu nalezneme kousky, které v normálních obchodech nejsou k dostání. Jak si ale vybíráte ten pravý e-shop? Dáváte na nabídku prvních míst vyhledávačů jako je Google nebo hledáte nejnižší cenu a nejvýhodnější služby přes cenové vyhledávače?

Juliette se podívala na výzkum z roku 2013, kde se uvádí, že ještě v roce 2009 využívalo služby cenových srovnávačů pouhých 19 % uživatelů. V roce 2011 už to bylo celých 44 % uživatelů. Nyní je tento podíl ještě větší. Lidé čím dál méně dávají přednost vyhledávání internetových obchodů prostřednictvím vyhledávačů jako Google a na místo toho preferují vyhledávání zboží prostřednictvím cenových vyhledávačů.

Také roste množství uživatelů, kteří si zboží a e-shop vybírají na základě diskusních fór a rady známých. Více se o trendech výběru internetových obchodů můžete dočíst zde.

 

Úspora času i financí s cenovými srovnávači

Kvůli oblíbenosti cenových vyhledávačů zaznamenal český internet jejich výrazný. A není se co divit. Rychlé a přehledné srovnání cen, šetří nejen vaší peněženku, ale také drahocenný čas, který byste při výběru toho správného e-shopu museli promarnit.

 

Při výběru e-shopu hraje roli blízkost výdejního místa

Při rozhodování, ve kterém e-shopu nakoupíme, hraje roli cena poštovného a blízkost výdejních míst, které cenu za dopravu zboží sráží na minimum.

Absolutně největším počtem výdejních míst disponuje nový cenový srovnávač Zaza.cz. Jeho výdejní místo Zásilkovna point nalezneme na více než 240 místech v České a Slovenské republice.

Do srovnávače Zaza je zapojeno přes 3 000 e-shopů, které nabízejí více než jeden milion položek zboží. Nalezneme zde elektroniku, knihy, sportovní potřeby, oblečení, ale také levné módní doplňky a mnoho dalšího.

Hledání výhodných cen na internetu již nepatří jednomu monopolnímu vyhledávači, který všichni známe. Vyzkoušej nové možnosti, jako Zazu a určitě nakoupíš za výhodné ceny.

Latest Posts

Nenech si ujít