Buď fit i na podzim

Podzim je pro náš organismus zatěžkávacím obdobím, ve kterém není lehké zůstat stále ve skvělé kondici a pozitivní náladě. Poradíme ti, jak na to.

Po období prázdninového klidu začala škola a s ní spojené učení, zkoušky, denní dojíždění v přeplněné MHD a celková zvýšená psychická aktivita. Aby toho nebylo málo, náš imunitní systém prověřují chladná rána a sychravé dny. V této době je více, než kdy jindy naše tělo pod zvýšenou fyzickou i psychickou zátěží.

Proto není ničím nevídaným, že ztrácíme koncentraci, jsme unaveni a náchylnější k nachlazení. Ale kdo by chtěl právě nyní onemocnět. Zameškáním ve škole přijdeme o výklad látky, kterou již nemusíme tak snadno dohnat.

 

Podpora imunitního systému

Při vysoké psychické námaze je zapotřebí dbát na doplnění vitamínů a stopových prvků v těle. I když máme pestrý a vyvážený jídelníček, ne vždy je přísun minerálů a vitamínů stabilní. A právě od toho jsou zde doplňky stravy, které posílí funkce imunitního systému a přispívají k vyrovnané psychické náladě a k ochraně buněk před oxidativním stresem, způsobeným přítomností volných kyslíkových radikálů v tkáních.

Jedním z komplexních doplňků stravy, kde je zastoupen vysoký podíl zinku a vitamínu C je Reishi, neboli Lesklokorka lesklá. Složení Reishi podporuje normální funkce imunitního systému, přispívá k vitalitě organismu a jeho oběhové funkce. Díky tomu budete pozitivně naladěni a plní energie.

Lesklokorka lesklá se užívá také, pokud proděláváte syndrom vyhoření a jste ve špatné psychické kondici. Pozitivně pomáhá organismu také při přepracování a workholismu.

 

Kde Lesklokorku pořídit?

Doplněk stravy Reishi vyrábí ve Veselí na Jižní Moravě ryze česká společnost Naturvita a.s. Celý sortiment Naturvity, včetně Lesklokorky lesklé pořídíte v síti lékáren a prodejen se zdravou výživou.

Příznivě nás překvapila příznivá cena Reishi, která se pohybuje od 119 Kč za 60 kapslí. Při užívání doporučených dvou tobolek denně vystačí doplněk stravy přibližně na měsíc.

Nenechte se rozhodit špatným počasím, přemírou úkolů a zkoušek, dbejte na svůj zdravý životní styl, dostatek vitamínů a vše budete s lehkostí zvládat.

Latest Posts

Nenech si ujít