Výherkyně o „přijímací zkoušky“

Zdroj: sxc.hu

Tak už tu máme dalšího výherce, respektive výherkyni. Otázka byla opět jednoduchá. Ptali jsme se, na jakou vysokou školu se hlásíš a proč? Výhrou byly testy ze všeobecného přehledu k přijímacím zkouškám na Vysokou školu, které do soutěže věnovalo nakladatelství Fragment.

A jaké že to přišly odpovědi?

Mnoho z vás míří na Moravu. Masarykova univerzita v Brně je dle čtenářek a čtenářů magazínu Juliette asi nejžádanější. Často se hlásíte na právo, finance a účetnictví či na obory týkající se chemie, biologie a genetiky. Mezi odpověďmi se ale také objevila Univerzita Karlova v Praze, Pražská vysoká škola psychologie či Vyšší odborná škola v Mostě.

A proč se hlásíte tam, kam se hlásíte?

Odpověď je celkem jednoduchá a prostá. Protože vás daný obor prostě baví. Často jsme četli odpovědi, že chcete být paní učitelkou už od dětství či že bylo vždy vaším snem pomáhat lidem. Ovšem občas vás na škole zaujaly i osnovy a způsob studia.

My vám všem samozřejmě přejeme, ať se na vaše vysněné školy dostanete, a samozřejmě také, ať se vám na nich líbí. A kdo že to tedy vyhrál knihu Přijímací zkoušky na VŠ – testy od nakladatelství Fragment?

Šťastnou výherkyní se stává Barbora  K. z Hodonína. Její odpověď byla:

Hlásím se na Vysokou školu chemickou Brno, protože mě chemie odjakživa baví a sním o tom, že jednou budu v laboratoři vyrábět nějaký lék nebo sérum na zhoubné nemoci.

Zdroj:  fragment.cz
Zdroj: fragment.cz

My Barče moc gratulujeme a brzy se můžete těšit na další soutěž!

Latest Posts

Nenech si ujít