Vánoční soutěž o 3 knihy

Vánoce tu jsou už coby dub, a tak by bylo fajn nadělit si malý dárek. Ať už pro tebe nebo pro své blízké můžeš vyhrát knížku Upíří Deníky – Vzkříšení, S hlavou v oblacích (pejru) a Rozdělení časem – Bouře od nakladatelství Fragment.  A jak můžeš hrát?

Stačí poslat na magazinjuliette@email.cz tvůj oblíbený tutorial. Může jít o návod na účes, líčení, oblékání nebo jak si vytvořit stylový dárek pod stromeček. Nemusí však jít o tvůj tutorial – videa a obrázky můžeš hledat na internetu. Tutorialy můžeš posílat do 12. prosince, poté je najdeš na stránkách juliette.cz.

Upíří Deníky – Vzkříšení (čtrnáctý díl série Upířích Deníků)

Nejhrozivější z Prvorozených upírů Klaus byl přivolán z temnoty a začíná šířit zkázu v kampusu školy. Elena se společně s ostatními pouští do nerovného boje. Klaus se jí a Stefanovi chce mstít za to, že se ho pokusili již dříve zničit. Podaří se zlo porazit jednou provždy? Co když se najednou objeví Stefanova první láska Katherine?

Zdroj: fragment.cz
Zdroj: fragment.cz

S hlavou v oblacích (pejru)

Stačí okamžik a váš život může být vzhůru nohama! Něco o tom ví i Markéta, kreativní ředitelka malé reklamní agentury, které víkend v jižních Čechách změní život. Kam se poděla profesionálka z města, která to má v hlavě srovnané? Pár sebevíc příjemných chvil na vesnici po boku typického „vidláka“ přece nemůže změnit celý pohled na svět! Nebo snad ano?…

Více o knize a autorce se můžeš dozvědět zde.

Zdroj: fragment.cz
Zdroj: fragment.cz

Rozdělení časem – Bouře

Přítomnost, rok 2009.
Devatenáctiletý Jackson je normální student… tedy téměř normální. Dokáže totiž cestovat časem. Nic nemůže změnit, jen znovu prožít to, co se už stalo. Po útoku dvou neznámých mužů se Jackson ocitne o dva roky zpět.

[vsw id=“sidaeJl0qOE“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Minulost, rok 2007.
Jackson se nemůže vrátit zpátky do přítomnosti. Jaké tajemství ho obklopuje? Proč ho pronásledují neznámí útočníci? Stojí tváří v tvář „nepřátelům času“ a musí se rozhodnout, co všechno je ochoten obětovat pro záchranu svých blízkých a možná i celého světa…

Za knihy do soutěže děkujeme nakladatelství Fragment.

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Latest Posts

Nenech si ujít