Sukně 2v1: Ideální multifunkční oblečení

Stojíte před skříní a nevíte, co na sebe? Váháte mezi elegancí a praktičností? Sukni, nebo kraťasy? Máme řešení. Sukně 2v1 se hodí jak na společenské příležitosti, tak třeba na sport. Objevte jejich kouzlo a nechte si udělat na míru takové, které budou originální a nebude je mít nikdo jiný.

Sukně 2v1

Sukně tvoří nezbytnou součást dámského šatníku, protože tento kousek oděvu podtrhuje ženskost. Ovšem ne vždy je praktický. Sukýnky lehce dráždí některé nenechavce, kteří je laškovně nadzvedávají. On i větřík snadno odhalí naše spodní prádlo. A jsou situace, kdy se žena musí ohnout, sportuje (např. k tenisu sukně patří), takže v tomto směru jsou sukně nepraktické. Pouze takové, které ale nemají všité šortky. Zkuste proto sukně 2v1. Jedná se o pohodlný kousek, u kterého na první pohled nepoznáte, že má schované šortky. Ideální součást oblečení, která vám dovolí zažít během dne několik rozličných aktivit, aniž byste musely přemýšlet, kde a kdy se převléknete.

Sukně s vlastním motivem

Sukýnek s všitými šortkami se prodává spousta, ne vždy vás ale musí uspokojit jejich design. Máme pro vás skvělou zprávu. Vlastní motiv si můžete vybrat. Stačí si vybrat design ve velikosti A4, který vám firma natiskne dopředu nebo dozadu (bok se nedoporučuje kvůli švům).

Nevíte, na koho se obrátit? Sukně s vlastním motivem vám na míru zpracuje firma Dárečkyodsrdce.cz, která má bohaté zkušenosti. Na výběr máte z více barevných variant kvalitního materiálu z bavlny ve velikostech XS až XL. Klasickou jednobarevnost ozvláštní právě vámi vybraný potisk. Mohou to být iniciály, kreslený motiv, logo, fotka apod. Sukni můžete vzít na sport a poté v ní klidně vyrazit třeba na večeři. Je to ideální multifunkční kousek, který bude navíc vypadat přesně tak, jak si navrhnete. Vytvořte si tak vlastní design oblečení, které nebude mít nikdo jiný.


Latest Posts

Nenech si ujít