Soutěžíme o 5 praktických přišívačů TIC

Zdroj: Bravo-trading.cz

V tomto týdnu na webu vyšel článek „Trendy košile bude hitem letošního léta“, ve kterém vás jistě nadchla informace o přišití knoflíku bez jehly a nitě. Myslíte, že to nelze? Ale ano! A vy si to budete moci již brzy vyzkoušet.

Která z nás by to neznala, spěcháme do školy, do práce či na rande, několikrát změníme outfit, až se rozhodneme pro rafinovanou a sexy variantu v podobě košile. Jenže když už skoro vybíháme z domu, stane se neštěstí. Knoflíček na košili mnohokrát drží na dobré slovo a zrovna v největším spěchu ani to dobré slovo nepomůže. Teď nezbývá nic jiného než se převléci nebo začít hledat jehlu a nit. Ovšem díky produktu TIC, který navrhla průmyslová designérka Karolina Räntfors, může být všechno jinak.

Myslím, že slova jsou v tomto případě zbytečná. Podívejte se na video a obrázek a uvidíte, jak tento malý zázrak funguje.

Zdroj: Bravo-trading.cz
Zdroj: Bravo-trading.cz

[vsw id=“fBpuGpmj1ws“ source=“youtube“ width=“425″ height=“344″ autoplay=“no“]

Pokud vás tato vychytávka nadchla stejně jako nás, pak máte šanci ji mít už brzy doma. Díky společnosti BRAVO CONSULTING, která na českém a slovenském trhu zastupuje značku TIC, je pro vás připraveno 10 balení. V každém se nachází čtyři tyto vychytávky.

A co pro výhru musíte udělat?

Zdroj: Bravo-trading.cz
Zdroj: Bravo-trading.cz

Na e-mail magazinjuliette@seznam.cz napsat odpověď na soutěžní otázku:

Odkud pochází průmyslová designérka Ticu Karolina Räntfors?

a) ze Švédska

b) z Finska

c) z Norska

Být fanouškem našeho facebookového profilu Juliette a soutěž na facebooku sdílet.

Soutěž trvá do 12. července. Do předmětu e-mailu napište SOUTĚŽ a nezapomeňte připsat také adresu, ať víme, kam šťastlivcům výhru zaslat. Pět výherkyň či výherců vylosujeme ze všech, co splní podmínky soutěže, a každý získá 2 balení TIC. Ti, na které se nesměje štěstí, však nemusí zoufat. Čtyři kusy přišívače TIC v elegantní mini krabičce lze objednat přes e-shop Bravo Trading.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Latest Posts

Nenech si ujít