Soutěž o audioknihu P.S. od Ani Geislerové

Audioknihy si nachází čím dál tím více místa v našich životech. Není divu, že si opět o jeden titul zasoutěžíme. Tentokrát můžete vyhrát audioknihu, kterou napsala a namluvila známá česká herečka Aňa Geislerová.

P.S. přesně tak se jmenuje kniha, jež obsahuje deníkové zápisky A. Geislerové. Ač by se na první pohled mohlo zdát, že příběhy všedního života jedné české herečky, nejsou ničím výjimečné, vězte, že opak je v tomto případě pravdou.

cd co je noveho_Sestava 1Aňa, která ztvárnila výborné herecké role ve filmech Návrat idiota, Želary, Občanský průkaz, Nevinnost, Kráska v nesnázích a v mnoha desítkách další, s humorem svým vlastním napsala knihu o rodinných trablech, o lásce, o dětství i o štěstí a strastech obyčejného života.

Naštěstí pro ty, kteří nemají čas na čtení nebo neradi čtou, nezůstala Aňa jen u psaného textu. Svým nezaměnitelným hlasem knihu i namluvila. A o audioknihu P.S. si nyní díky portálu Audiotéka.cz zasoutěžíme.

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje sestra Ani Geislerové, která knihu P.S. ilustrovala?

Své odpovědi posílejte do 10. března 2016 na e-mail magazinjuliette@seznam.cz.

Výherce vylosujeme ze správných odpovědí. Nezapomeňte také naší soutěž sdílet a stát se fanoušky facebookové stránky Juliette.

AUDIOTEKA_CZZa audioknihu děkujeme portálu Audiotéka.cz, kde také najdete nápovědu k soutěžní otázce!

A pokud přeci jen jste rychlejší než my a audioknihu P.S. jste již slyšeli, nebo četli, pak nezoufejte. Na stránkách Audiotéka.cz jistě najdete mnoho dalších titulů, které stojí za poslech.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Latest Posts

Nenech si ujít