Soutěž o audioknihu Bridget Jonesová: láskou šílená

Kdo by jí nemiloval. Bridget Jonesová je jasným ztělesněním toho, že všechno nemůže být růžové a že ideálem krásy ne vždy jsou hubené a dokonalé modelky. Bridget nemá postavu 90-60-90, trapasy přitahuje jako magnet a ve třiceti ještě nemá stálého přítele. Ano, takto ji známe a pamatujeme. Ale …

Je tu další pokračování života této úžasné ženy a světe div se, krom toho, že ji už není 30, se nic nezměnilo. Stále sama, stále s pár kily navíc a stále tak praštěná jako před 16 lety. Tak co? Zajímá tě, jaké trable bude Bridget Jonesová řešit tentokrát? Pokud ano, tak s námi zasoutěž o audioknihu Bridget Jonesová: Láskou šílená.

Soutěžní otázka zní:

Kdo daboval Bridget Jonesovou ve filmech Deník Bridget Jonesové a Bridget Jonesová – S rozumem v koncích?

Své odpovědi posílej do 9. prosince 2014 na e-mail magazinjuliette@seznam.cz.

Zdroj: Audioteka.cz
Zdroj: Audioteka.cz

Audiotéka.czaudiotekaCZ logo

Audioknihu do soutěže věnovala Audiotéka.cz, která je jedinou specializovanou službou svého druhu v České republice. V její nabídce najdeš více než 2 100 titulů mluveného slova, což představuje přes 6 300 hodin poslechu. Což si jistě milovnice sluchátek v uších dokážou představit, kolik příjemnějších rán by s audioknihy prožily. Cesta do školy díky Audiotéka.cz už nikdy nemusí být dlouhá a nudná.

Pokud s námi tedy nechceš soutěžit nebo se na tebe neusměje štěstí, můžeš bez rizika službu vyzkoušet. Díky ukázkám a kapitolám zdarma si tak kousek konkrétní audioknihy poslechneš a rozhodneš sama, zda je to ono či ne. I když řekněme si na rovinu, u Bridget Jonesové nikdy nejde šlápnout vedle.

A v neposlední řadě je tu skvělá zpráva. Audioknihy můžeš poslouchat i přes aplikaci pro mobilní telefony, která je zdarma. Pokud tě tedy nějaké tituly nadchnou, není nic jednodušší než si o ně napsat Ježíškovi. Uvidíš, že celý nový rok pro tebe bude cestování díky pořádné dávce audioknih hnedle veselejší.

Tak mrkni na:

Facebook

Twitter

Google+

a měj všechny audionovinky z první ruky.

Za audioknihu děkujeme Audiotéka.cz, kde se také nachází ukrytá správná odpověď!

Zdroj: Audioteka.cz
Zdroj: Audioteka.cz

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Latest Posts

Nenech si ujít