Máme tři výherkyně

Vánoční soutěž už je u konce a máme tu tři výherkyně. Všechny tři výherní tutoriály spojuje jediné, a to originalita. Tak čti dál a dozvíš se, jak udělat originální kabelku, jak si učesat originální culík nebo jak nalakovat originálním způsobem nehty.

Knihu Upíří Deníky – Vzkříšení vyhrává čtenářka Anna za neobvyklý způsob lakování. Tak dej i ty stopku klasickým jednobarevným nehtům a zkus se inspirovat prvním výherním tutoriálem.

Co je potřeba:

tmavý lak (na překrytí světlejšího), světlý lak, lepící pásku, nůžky

Postup:
1) Nalakuj všechny nehty světlým lakem (já jsem použila slabě růžový).
2) Nech lak úplně zaschnout, třeba 15 minut jestli to bude potřeba. Jinak se může stát, třeba jako mě, že když na nehet budeš lepit tu pásku
 a potom ji budeš dávat dolů, tak se ti lak sloupne.
3) Nastříhej si z pásky asi 2 cm dlouhé, a asi 3 mm široké proužky.
4) Nalep si je na nehty jak budeš chtít, třeba je nech rovně nebo je umísti tak, aby vznikly takové trojúhelníky jako je na obrázku.
5) Nehty přelakuj tmavým lakem a čekej dokud nezaschne. Tak po 5 minutách dej pásku opatrně dolů.

Poznámka: Na obrázku je, že se slabě modrým lakem překrýváme tmavý, ale to je trochu (ne)možné. Ne každý světlý lak překryje tmavý,
takže to vyměním a na spodek dám světlý lak!

Knihu S hlavou v oblacích (pejru) vyhrává čtenářka Štěpánka. I když nevím, zda bych si tento účes chtěla s hlavou dolů česat každý den, za originalitu a zároveň za ponechání klasického prvku, v podobě culíku, od nás dostává palec nahoru.

Knihu Rozdělení časem – Bouře vyhrává čtenářka Lenka. Není kabelka jako kabelka, a tak samo není zip jako zip. Pokud však použiješ ten správný zip, přidáš k tomu trochu zručnosti, dosáhneš neobvyklé kabelky i ty.

Latest Posts

Nenech si ujít