Zlaté přívěšky si svou ozdobnou funkci zachovaly dodnes

Chcete si pro sebe vybrat, anebo někomu darovat zlatý šperk a váháte, co by to vlastně mělo být? Doporučujeme vybrat zlatý přívěšek. Tato volba nemůže nikdy zklamat ani vás, ani obdarovanou osobu. K přívěšku jakéhokoliv typu stačí přikoupit jen jednoduchý zlatý řetízek a můžete okouzlit každého ve své blízkosti.

Možná, že samotný řetízek už doma máte, nebo nosíte na krku – zkuste ho oživit vkusně zvoleným zlatým přívěškem. Vytvoříte tak elegantní šperk pro každou příležitost. Přívěšků můžete mít i několik a ty pak lze střídat podle potřeby, nebo podle události, na kterou se hodláte zkrášlit.

Zlaté přívěšky nenabízíme jen v různých barvách zlata (žlutá, bílá, růžová), ale i s drahými kameny či bez nich, přívěšky ve tvarech měsíčních znamení, písmenka, přívěšky se sakrálními motivy jako jsou křížek, madonka nebo andělíček, přívěšky pro štěstí – čtyřlístek, pavouček, anebo slon; stále oblíbené jsou také přívěšky darované z lásky, a to jsou nejrůznější typy srdíček.

Lákavý může být i trojpřívěšek víry, lásky a naděje, kde jsou na jednom kroužku zavěšeny křížek, srdíčko a kotva. Ve stále větší oblibě jsou přívěšky, které se nosí na náramku, anebo si je v létě ženy připínají na řetízek kolem kotníku na noze.

V našem e-shopu si můžete vybrat z množství přívěšků samotných i přívěšků s řetízkem. Disponujeme přívěšky pro zamilované, pro věřící, případně pro pověrčivé osoby, nebo přívěšky pro štěstí.

S blížícími se vánočními svátky by mohl být zlatý přívěšek dárkem pro vaše blízké. Při jeho výběru byste však měli mít na zřeteli vkus dotyčné osoby, uvědomit si, pro jakou příležitost bude přívěšek používat; je také dobré zamyslet se nad tím, jestli potěšíte spíše výběrem přívěšku s kamenem či několika drobnými kamínky a důležité jsou i barvy kamínků; přívěšek může být i hladký, anebo gravírovaný. Věříme, že v naší kolekci najdete ten pravý.

 

Latest Posts

Nenech si ujít