Začínáme hubnout! Kdo se přidá?

Zdroj: sxc.hu

Chcete zatočit s přebytečnými kily? Pak o tom přestaňte mluvit a začněte konat. Období plavek se už blíží, a tak je nejvyšší čas. Správná strava tvoří až 70 % úspěchu, ovšem bez pravidelného sportu by to také nešlo. Proto vyzýváme všechny dívky, slečny i ženy, aby tukům daly sbohem.


Ovšem nejdůležitější je změnit postoj k dietám, respektive na ty raději zapomeňte a změňte svůj životní styl. A když tu máme dnes ten Den dětí, proč nezačít právě 1. června. Ideální datum, kdy sladkosti přenechat dětem.

Jídelníček

Přineseme nespočet receptů na konkrétní zdravá jídla a dokonce si budete moci vyzkoušet i „týdenní redukční jídelníček“ vyzkoušený v praxi. Na své si přijdou i milovnice sladkého.

Sport

Ano, i sport bude nutný. Ukážeme konkrétní sporty a hlavně přineseme i videa těch nejlepších trenérek z youtube, které pomohou s tvarováním postavy.

Móda

S novou postavou je nutná obměna i šatníku. Nenosíte sukně, protože máte tlustší lýtka? Pak brzy bude potřeba pořídit nové sukně, šaty a šortky. Nebude nutné však utratit těžce vydělané peníze za drahé oblečení, poradíme, kde sehnat super kousky.

A hlavně nezapomenout na motivaci, kterou lze získat třeba v dobré hudbě.

[vsw id=“lYEi_WdCTDI“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Latest Posts

Nenech si ujít