Vyzkoušej burzu oblečení

Zná to snad každá z nás. Šatník plný oblečení, a přesto stále kupujeme další a další dámské oblečení. Dokonce si často pořídíme i stejný či alespoň podobný kousek, který v našem šatníku už své místo dávno má. Jedná se o začarovaný kruh.

Jenže jsme holky a jen stěží se nám přeci odolává novým kabátkům, svetříkům či blůzkám. Řídit se nejnovějšími trendy je často dost finančně náročné. Řešení tu ale je. Ovšem pro mnohé z nás celkem namáhavé.

SecondHand

I když secondhandy se opět začínají plnit zákaznicemi, a opomíjet bych neměla ani zákazníky mužského pohlaví. Někdo se ovšem fanouškem secondhandů jen tak nestane. A to z mnoha prostých důvodů. Ten nejhlavnější bych ale viděla v tom, že se ve většině „sekáčů“ musím prohrabávat spousty a spousty oblečení, které mě vůbec neláká, akorát mě to spíš jen otráví.

Internetové burzy

Na internetu však dnes už najdeme nejrůznější dámský, pánský či dětský bazar, a nejčastěji všechno na jednom místě. Výhodou takového „tržiště“ je hlavně to pohodlí. Vybírat můžeš ze svého křesla a rozmýšlet nad koupí oblečení třeba i tři dny, pokud ti ho někdo tedy nepřebere.

Zkus prodávat i ty

Zapojit se můžeš i ty. Vezmi ze skříně své zapadlé oblečení, které už stejně nevytáhneš a zkus ho prodat na internetu, stejně tak můžeš zúročit i pánské oblečení od svého přítele či tatínka. A za utržené penízky si pak vybrat něco zase pro sebe.

Zapomeň tedy na zdlouhavé hledání v „sekáčích“. Raději vyzkoušej burzu na internetu a rovnou můžeš prodat i něco svého. Z vlastní zkušenosti vím, že mám doma nejeden kousek oblečení, který jsem měla sotva párkrát na sobě. Tak proč ho nepředat dál, třeba udělá radost někomu jinému. Zkusit štěstí můžeš na BabyBurza.cz, kde najdeš nejen oblečení, ale i spoustu dalších vychytávek, které tě zaručeně nadchnou.

 

Latest Posts

Nenech si ujít