Vytvořte si jídelníček na míru ZDARMA a online

Zdroj: Pixabay.com

Kdo by se netěšil na léto, vodu, slunce a opalování. Vysoké teploty, snědá kůže a pohoda, to vše jde ruku v ruce s prázdninovými měsíci. Jenže krom odpočinku přichází na řadu také obviňování a výčitky, protože u mnohých předsevzetí do nového roku v podobě hubnutí prostě zase nevyšlo. Rozhodně však nevěšte hlavu, všem dním totiž ještě není konec.

Stoupněte si ještě dnes na váhu a postavte se tomu „ošklivému“ číslu čelem. Do oficiálního začátku léta zbývá ještě měsíc, a tak alespoň s pár přebytečnými kily se dá zatočit.

Zdravý jídelníček je základ všeho

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Ač je tato fráze stále dokola omývána a mnozí ji berou jako klišé, je to pravda. Chcete-li zhubnout, je nutné začít zdravě jíst. Správná strava je 70 % úspěchu, a to je hodně. Ze svého jídelníčku tak ještě dnes vyškrtněte jídla z fast foodů, sladké limonády, čokoládky, sušenky, rohlíky, koláče a mnoho dalšího. Raději do svého pravidelného příjmu zařaďte vodu, celozrnný chléb, zeleninu, tvaroh a ovoce.

Jenže problém v hubnutí mnohdy tkví v tom, že každá jsme originál. Některá z nás chce zhubnout 5 kg, jiná zase 15 kg a některá by se jen ráda udržela na své současné váze. Složit tak stejný jídelníček pro všechny typy a bez potřebných znalostí je nemožné, nebo spíše neúčinné. Na internetu sice nalezneme mnoho zaručených tipů na pestrou a zdravou stravu, jenže ne pro všechny bude stejný „návod“ vhodný. Ba naopak.

Pro dietní jídelníček na míru nemusíte k výživové poradkyni

Pokud na internetu najdete zdravý jídelníček na hubnutí, raději ho nechte pro někoho jiného. Tak jako se strava a její množství liší při dietě podle dosaženého cíle, stejně tak se liší i dle zdravotních komplikací a sportovní aktivity. Rozhodně více kj by měla za den snít aktivní sportovkyně, než ta z nás, která má sedavé zaměstnání, a jejímž jediným pohybem je cesta do školy či práce.

Pokud se však někomu nechce kvůli pár kilům utíkat k výživové poradkyni, nemusí. Na stránkách PestrýJídelníček.cz si totiž lze vygenerovat dietní jídelníček na míru zdarma.

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Stačí přejít na web www.PestryJidelnicek.cz a vyplnit 4 kroky:

1. KROK – doplnit jméno, PSČ a e-mail, na který vám jídelníček obratem přijde

2. KROK – zadat kolik kilogramů chcete zhubnout

3. KROK – vyplnit váhu, výšku, rok narození a pohlaví

4. KROK – vybrat typ zaměstnání, sportovní aktivitu a zdravotní stav

Já už svůj jídelníček na hubnutí zdarma vygenerovaný mám. Vězte, že pokud kohokoliv trápí ať už dvě či dvacet kilo navíc, rozhodně není důvod čekat na zítra. Proto mrkněte na svůj jídelníček ještě dnes. Zabere vám to pouhé dvě minut a to za štíhlou postavu přeci stojí.

Latest Posts

Nenech si ujít