Vyhraj luxusní vlasovou kosmetiku Kérastase a nechej se rozmazlovat!

Asi neexistuje žádná žena nebo dívka, která by nesnila o nádherných a zdravých vlasech. Prožijte tento sen s Kérastase vlasovou kosmetikou! Ať v drogériích vybíráte sebepečlivěji a sebedůkladněji, nikdy to nebude ono! Opravdu fungující a blahodárné produkty nikdy nenajdete v drogérii. Dopřejte si proto luxusní péči s francouzskou kosmetikou Kérastase.

1 - 39L_BASEMONT_v38_KK1_v7_SP_BDZnačka Kérastase Paris založená v roce 1964 ztotožňuje luxus, modernost a jedinečnost. Přesně taková s touto značkou budete i Vy! Tato záležitost pochází ze „stáje“ L’Oréal Paris a patří mezi technologickou špičku v péči o vlasy a vlasovou kosmetiku.

A kde si takové vlasové „miláčky“ pořídit? Mrkněte na Parádivka.cz, kde nabízí nejširší nabídku Kérastase skladem. Navíc při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu zdarma! Vyberte si přesně podle vašeho typu vlasů, podle chuti nebo nálady ten pravý produkt pro vás. Každá žena se chce totiž parádit!

Juliette a Parádivka.cz vyhlašují soutěž!

E0224100_1Zúčastněte se a vyhrajte luxusní šampon Kérastase Elixir Ultime se vzácnými oleji pro všechny typy vlasů a ručník Kérastase. Elixir Ultime neuvěřitelně vyživuje, hydratuje a celkově ozdraví vlasy. Ty navíc luxusně září leskem a provoní vlasy na celý den.

Soutěžní otázka zní:

Na který typ vlasů se zaměřuje řada Nutritive?

  1. Barvené a melírované
  2. Nepoddajné a těžko upravitelné
  3. Suché a zcitlivělé
  4. Bez objemu, vypadávající

Nápovědu najdete na webu www.paradivka.cz. Správné odpovědi posílejte na e-mail magazinjuliette@seznam.cz do 10. 2. 2016 a nezapomeňte se přidat i na facebookový profil Parádivka.cz a Juliette.pink_logo

 
Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Latest Posts

Nenech si ujít