Vsaďte na minimalismus kabelek O bag

Jsou krásné, jsou lehké, jsou omyvatelné a jsou neskutečně praktické. Možná už tušíte, že řeč je o kabelkách „O bag“. Tyhle nadčasové krásky pochází z Itálie a jsou skvělým doplňkem každého outfitu.

Ať už potřebujete kabelku v červené, ve fialové, v růžové nebo v černé, v nabídce italských O bag najdete každou barvu. Plastové kabelky, které navrhl designér Emanuele Magenta, se těší oblibě po celém světě, a to nejen díky svému jedinečnému designu, ale také díky své lehkosti a praktičnosti.

Kabelky jsou vyrobené z plastu a jejich součástí je plátěná taška uvnitř. Ta má dvě malé kapsičky na uschování drobností a vždy je v béžové barvě. Kabelky O bag lze nosit jak v ruce, tak i přes rameno.

Podívejte se, z jakých barev můžete vybírat například na Zoot.cz.

Zoot.cz_plastová taška Obag_2399 KcZoot.cz_plastová taška Obag_ 2399KcZoot.cz_plastová taška Obag_ 2399 KcZoot.cz_plastová taška Obag _2399KcZoot.cz_plastová taška Obag _ 2399 Kc Zoot.cz_ plastová taška Obag_2399Kc Zoot.cz_ plastová taška Obag _2399Kc Zoot.cz _plastová taška Obag_2399 Kc Zoot.cz _plastová taška Obag_ 2399Kc Zoot.cz _ plastová taška Obag_2399Kc

Latest Posts

Nenech si ujít