V jednoduchosti je krása i u moře

Zdroj: Pixabay.com

Léto se nám mílovými kroky blíží a vsadím se, že i vy jste stejně natěšení jako já. Slunce, moře, pláž a večerní procházky po promenádách. Krásná idylka, kterou před prázdninami nelze vyhnat z hlavy. Abyste si ale dovolenou užili bez stresu a pořádně si odpočinuli, nemá smysl vše nechávat na poslední chvíli. Právě teď je ideální doba vlítnou do obchodů, ve kterých mají nepřeberné množství krásných letních věcí. Sezóna začala! Odhoďte ponuré barvy ze svých šatníků a nahraďte je hřejivými barvami, vtipnými potisky a pořádně se odvažte.

Jednou z mnoha výhod teplého počasí je, že ať už cestujete kamkoliv, nemusíte s sebou vláčet těžké zavazadlo. S jednoduchými kousky oblečení, které jsou snadno kombinovatelné si ušetříte nejen čas při rozhodování, co na sebe, ale i své svaly a pot při tahání přeplněných kufrů.

Nepostradatelnou součástí každé dovolené u moře jsou, samozřejmě, plavky. Těch je ne výběr mnoho. Ať už jednodílné, které jsou velmi efektní na opálené pokožce, pokud se promenádujete po pláži nebo dvoudílné, vhodné nejen na opalování. Trendem dnešního léta jsou květy. Velké, malé, barevné, černobílé. Celá škála květinových vzorů a střihů plavek.

Zdroj: Zoot.cz
Zdroj: Zoot.cz

Probuzení letním sluníčkem přímo láká k rychlému odchodu z hotelového pokoje. Na plavky stačí přehodit maxisukni a lehký nátělník. Obět jednoduché kousky z příjemných materiálů. Nezapomínejte ani na stylový slamák a sluneční brýle. Tyto doplňky neslouží jenom pro parádu, ale jsou velmi podstatnou ochranou před zákeřnými slunečními paprsky. Chybí jen obout lehké sandálky, popadnou láhev s vodou, opalovací krém a osušku. Pláž čeká.

Zdroj: Zoot.cz
Zdroj: Zoot.cz

Ani na večerní drink si nemusíte s sebou brát půlku šatníku. Stačí, když maxisukni vyměníte za kraťasy, velkou plážovou kabelu za malé psaníčko a přes ramena si přehodíte lehký šátek, který vás příjemně zahřeje při nočním vánku.

Zdroj: Zoot.cz
Zdroj: Zoot.cz

Dovolená u moře je hlavně zábava a odpočinek. Vaše oblečení by mělo být příjemné a dovolenkovou atmosféru podpořit veselými barvami a lehkými materiály. Je podstatné, abyste se cítili pohodlně a léto si náležitě užili!

Latest Posts

Nenech si ujít