Už máš v šatníku nový podzimní kabát?

Zdroj: Stylomat.cz

Léto je definitivně za námi a podzim před námi. Pevně doufám, že se ale dočkáme ještě babího léta, takže hurá na nakupování podzimní kolekce.

Je to jasné! Na podzim padá listí, vše se zabarvuje dohněda a dožluta, a tak je i na nás jít s přírodou a ne s davem. Rozhodně letos zapomeň na nudnou šedou a černou, i když na tyto barvy asi zapomeň i na dalších několik let, ať už se jedná o období jara, léta, podzimu či zimy.

Úpletové šaty jsou na podzim ideální variantou

Pokud jsi zastánkyní toho, že šaty, trička a výstřihy patří jen do letního šatníku, pak jsi na omylu. Naopak svetrové či úpletové šaty jsou tou nejideálnější variantou, jak zůstat i na podzim šik a svá a jak zároveň nezmrznout. Právě díky materiálu tě takové šatičky pořádně zahřejí. Neboj se extravagance ani jednoduchosti. Vzory jsou stále v módě, takže zaručeně nic nezkazíš leopardími úpletovými šaty, ovšem na druhou stranu i jednolité šaty v barvě podzimu tě dokážou projasnit.

Zdroj: Stylomat.cz
Zdroj: Stylomat.cz

Bundičky a kabáty nesmí chybět v podzimním šatníku

Jestli je něco, na co se těším na podzimní čas nejvíce, pak jsou to bundy a kabáty. Když už je tedy po létě a je nutnost začít si na sebe dávat více vrstev, pak kabát či podzimní bunda je ideálním doplňkem každé ženy. Rozhodně využij toho, že podzim je čas, kdy není nutné nosit ještě „péřovky“, a střídej tak kabát s krátkou koženou bundou nebo s prošívanou bundou ideální na procházku do parku či na sportovnější akce. U kabátu nezapomínej na vhodné střihy, abys nevypadala jako v pytli. Pro dostatek ženskosti však postačí ke kabátu dodat vhodný pásek.

Zdroj: Stylomat.cz
Zdroj: Stylomat.cz

Legíny jsou vhodné na jaro, léto, zimu, ale i podzim

Zvolíš-li na podzim do města či školy úpletové šaty, pak je většinou ideální obléci k nim jednobarevné legíny, a v tomto případě je povolená i černá. Pokud ale máš delší triko či svetr, pak se neboj a jdi do barevných a vzorovaných legín. Na druhou stranu nejsou-li legíny pro tebe tím pravým kouskem oblečení, potom zvol skinny džíny v různých barvách. Jak již bylo zmíněno, na podzim frčí zelená, hnědá, hořčicová a rozhodně nic nezkazíš ani modrou nebo červenou.

Zdroj: Stylomat.cz
Zdroj: Stylomat.cz

A ještě abych nezapomněla. I boty, kabelka a šátek jsou důležitým doplňkem na podzim. Díky této kombinace můžeš z nudy vytvořit originální outfit. Ale o tom zas v dalším článku.

Latest Posts

Nenech si ujít