Už bylo dost bižuterie a oprýskaných náušnic

Máte doma šperkovnici plnou náušnic z bižuterie? Díky nízké ceně je možné jich mít ke každému outfitu hned několik. Ale opravdu je vhodnější dát přednost kvantitě před kvalitou?

Zdroj: Facebook Klenota
Zdroj: Facebook Klenota

 

 

Střídat náušnice jak ponožky dnes není problém. Bohatá a levná nabídka náušnic z bižuterie nám dovoluje jednou vzít červené, podruhé modré a jindy zase zvolit imitaci stříbra či perel. Jenže nakoupit si kvanta náušnic pochybné kvality nemusí být vždy výhra.

Bižuterie vyjde z módy, zlato nikdy

Zdroj: Facebook Klenota
Zdroj: Facebook Klenota

Zažila to snad každá z nás. Vyrazit ráno do školy se štrasovými náušnicemi, odpoledne na brigádu vzít praktické pecky a večer na párty velké kruhy. Každá příležitost, každý outfit i každé období si žádá své. Jenže s neustálým střídáním se bižuterie opotřebovává. Nemluvě o tom, že módní trendy nám nespočet nakoupených levných náušniček už nedovolují nosit.

Je tedy opravdu nutné mít šperkovnici zahlcenou nespočtem nekvalitních cetek, které časem stejně vyjdou z módy nebo se natolik opotřebí, že již nejsou nositelné? Není lepší pořídit jedny kvalitní náušnice?

Zlaté náušnice jsou dobrou investicí

Zdroj: Facebook Klenota
Zdroj: Facebook Klenota

Neustálé probírání se šperky stejně mnohdy nakonec vede k tomu, že si nemáme co k danému oblečení vzít. Proč tedy nevsadit na jistotu a nemít nadčasové zlaté náušnice? Těmi nikdy nic nezkazíte.

Zlato je kvalitním materiálem a hlavně nestárnoucí klasikou. Udělá mnohem více parády než kdejaká bižuterie. Zároveň jsou zlaté náušnice i skvělou investicí. I přestože pořizovací cena je někde jinde oproti levným šperkům z obyčejného kovu, dlouhá životnost a nadčasovost je dostatečnou kompenzací. Šperky ze zlata navíc neztrácí na hodnotě.

Šperk jako dárek k narozeninám

Zdroj: Facebook Klenota
Zdroj: Facebook Klenota

Zlaté náušnice není nutné hned kupovat s diamanty či se safíry. Svůj denní i večerní outfit skvěle okořeníte sladkovodními perličkami či zirkony. Ušetřit na zlatě lze také nákupem přes internet. Pokud je ale pro vás pořízení zlatého šperku přeci jen finančně náročné, pak nenechte své blízké dlouho tápat nad správným dárkem a přejte si náušnice k narozeninám, k promoci, k výročí nebo k jiné významné události.

Investice do pravých šperků se vyplatí. Navíc není nutné zůstat jen u bílého zlata. Náušnice bílé zlato jsou taktéž dokonalým nadčasovým kouskem, který nesmí chybět v žádné šperkovnici.

Latest Posts

Nenech si ujít