Udělejte radost jemu i sobě: Pořiďte mu značkové trenýrky!

Čím udělat radost muži, který již “všechno má a nic nepotřebuje”? Pokud nerozumíte ryze pánským záležitostem, jděte na to chytře a darujte mu něco ze světa módy. Co by asi řekl na značkové pánské spodní prádlo? Možná dárek přijme s určitými rozpaky, ale ty se rozplynou ihned poté, co se do nových spodků nasouká a zažije nebývalý pocit komfortu. Zároveň si bude připadat mnohem přitažlivěji. A vám samozřejmě také…

Muži velmi často spodní prádlo podceňují a příliš se výběrem nezabývají. Kolikrát nosí stejný typ prádla jako v době svého mládí, kdy měla nákup oblečení na starosti maminka. Ale teď má vás – a když máte tu moc rozhodnout o tom, co bude nosit pod oblečením, proč toho nevyužít? Uděláte radost jemu i sobě!

Proč zvolit stylové trenýrky?

Nabízí se však otázka, po jakém střihu pánského spodního prádla sáhnout. Měly by to být moderní slipy, sexy boxerky, nebo snad trenýrky, které jsou symbolem pohodového přístupu k životu? Ačkoliv je výběr spodního prádla ryze individuální záležitostí, většina mužů dává zelenou pohodlným trenkám.

Zdroj: Trenyrkarna.cz

Vhodně zvolená velikost je klíčová

Také v případě pánských trenýrek však hraje hlavní roli velikost. Spodky nesmí být příliš velké, aby se v nich muž necítil jako v pytli, ale ani těsné. Podaří-li se vám trefit rozměry a střih, máte napůl vyhráno. Dalším a neméně důležitým aspektem je totiž design – pánové milují nápaditost a kreativitu.

Česká bomba jménem Styx

V souvislosti s perfektně střiženými designovými pánskými trenýrkami musí zaznít značka Styx. Před více než 20 lety ji založili dva čeští barmani, kteří chtěli nabízet spodní prádlo na úrovni. Povedlo se jim to a pánské trenýrky značky Styx se okamžitě zařadily k tomu nejlepšímu, co je na tuzemském trhu k mání.

Zdroj: Trenyrkarna.cz

Sortiment české značky je najdete například ve známém e-shopu Trenyrkarna.cz.

Latest Posts

Nenech si ujít