Troje boty na zimu

Boty jsou naše závislost. Často jich máme doma více, než je možné unosit, a jak je dobře známo, další sezonu už prostě nejsou IN. Jenže to nám je přeci jedno. Proto ti dnes přinášíme další inspiraci v podobě těch nejúžasnějších kousků, které v tvém botníku zaručeně nesmí chybět.

V poslední době nám venkovní teploměry začínají ukazovat mírně pod nulou, a tak krásné boty je nutné doplnit také praktickou funkcí, v podobě kožíšku.

Kozačky musíš mít

Mezi první kousek se zaručeně řadí kozačky. Těch je nejrůznějších druhů, a proto bys neměla výběr kozaček na zimu podceňovat. Vysoké, nízké, kožené, semišové či s kožíškem? Nabídka je opravdu velká. Za nás to jsou ale jasně vysoké kozačky na podpatku. Z barev si zvol raději nějakou tu střídmější, jako je černá, šedivá, bílá či ještě stále populární hnědá, popřípadě béžová. K těmto barvám jednodušeji doladíš celý outfit. Ovšem, patříš-li k těm, co nechtěji zapadnout do davu, pak se ani v barvách meze nekladou.

Zdroj: kvalitnetopanky.sk
Zdroj: kvalitnetopanky.sk

Bez sněhulí se neobejdeš

Je pravda, že zima v našich podmínkách není zcela pravou zimou. Stačí ale vyjet na hory a sníh máš všude, kam se podíváš. Sněhule jsou pak tím dokonalým kouskem, který tě nejen z praktického hlediska dostatečně zahřeje, ale v dnešní době také stylově doladí. Můžeš vybírat z nepřeberného množství designu a barev. Spojíš tak dohromady nejen funkčnost a styl.

Zdroj: kvalitnetopanky.sk
Zdroj: kvalitnetopanky.sk

Plesová sezona

Nezapomínej také na to, že v zimních měsících začíná i tolik očekávaná plesová sezona. Šaty jsou sice důležitou součástí, bez které se v tomto období neobjedeš, ale ty pravé lodičky podtrhnou jen tvou dokonalost. Vysoké podpatky ti dodají na štíhlosti a hlavně protáhnou nohy až do nebe.

Zdroj: kvalitnetopanky.sk
Zdroj: kvalitnetopanky.sk

Ať už se tedy rozhodneš obměnit všechny tvé staré boty nebo jen doplníš svou „obuvní garderobu“ o nové kousky, zaručeně máš z čeho vybírat. Zimní kolekce jsou plné stylových a originálních bot.

Latest Posts

Nenech si ujít