Tangle teezer – malý velký zázrak pro vlasy

Také máte přetrhané vlasy díky častému těžkopádnému pročesávání vlasů, protože váš kartáč na vlasy to lépe neumí? Alespoň zlehka učesat polomokré vlasy představuje zážitek z hororových filmů v překřičeném kině?

Máme však pro vás řešení. Je to malý zázrak, který vám pomůže stejně jako nám ke krásným neponičeným dlouhým vlasům.

Nese jméno Tangle teezer a ihned na první kontakt se stane vaším nejbližším přítelem. Po ránu ho vaše zacuchané vlasy budou milovat, stejně jako jsi jej zamilují vaše dlaně, do kterých padne jako snubní prstýnek prsteníčku na levé ruce. Pokud máte doma malou princeznu, která při česání neposedí, tak s tímto revolučním kartáčem bude sedět vzorně a bude se snažit zjistit, jak je možné, že vůbec vlasy netahá. Výtečně se hodí na všechny typy vlasů. Je vhodný i pro vlasy přírodně vlnité či prodloužené. Zabraňuje lámání a třepení vlasů a obnovuje přirozenou pružnost a lesk.

Česání s ním je lehké, rychlé a příjemné. Není to klasický kartáč, jeho štěrbiny jsou speciálně rozvrhnuté a přirozeně se ohýbají nad zacuchaným místem. Znáte ty příběhy se zamotanou gumičkou? Čím více se snažíte tím více ji utahujete a vlasy si ničíte. Zkuste si podobný příběh převést na svůj stávající hřeben či kartáč. Štětiny tangle teezeru jsou umístěny blízko u sebe, což zaručuje perfektní a hladké pročesání.

Autor: Zuzana P.
Autor: Zuzana P.

Chcete perfektní jednolitou strukturu do vaše ohonu? Není problém, stačí pár tahů a máte vlasy v gumičce a váš věrný kamarád většinu práce udělá za vás. Nebo raději bujnou divokou hřívu? Pak se jen předkloňte a vlasy načešte a opět Tangle teezer odvede většinu práce za vás.

Tangle Teezer (čti „tengl týzr“) vytvořil kolorista celebrit Shaun P.. Jeho výsledky přijal kadeřnický průmysl s nadšením. Je doporučován předními vlasovými stylisty, získal nespočet cen a k dostání je v těch nejlepších kadeřnických salonech po celém světě, dostupný je rovněž na kvalitních e-shopech.

A na samotný závěr jeden příběh. Čtyřletá holčička se zhlédla v princezně z pohádky Na vlásku. Oba rodiče ji několikrát denně vlasy poctivě pročesávali, aby je měla krásné. Nicméně drahý bezejmenný kartáč vlasy nedokázal rozmotat a navíc vlasy zanechával poškozené, přetrhané. Holčička se odmítala česat. Potom přišel balíček a v něm malý velký zázrak – Tangle teezer – maminka ukázala holčičce, jak se s ním zachází a jaká kouzla umí a od té doby holčička česání doslova miluje a básní, že s takovým zázrakem bude mít skutečně délku vlasů jako Locika z pohádky.

Latest Posts

Nenech si ujít