Šungitové pyramidy a jejich kouzlo

Když mne má dobrá kamarádka nedávno upozornila na to, že bych měla začít bojovat s nepříjemným elektromagnetickým zářením, kterému jsem vystavena ve svém bytě, netušila jsem vůbec, o čem mluví.

Poté, co mi sdělila, že bojovat s tímto nezdravým zářením mohu pouze tak, že budu ve svém bytě používat šungitové pyramidy, měla jsem jí za podivína, jelikož jsem o pyramidách ze šungitu slyšela úplně poprvé. Ovšem dnes musím uznat, že měla pravdu. Únava, kterou jsem dlouhou dobu pociťovala a na kterou jsem si jí velmi často stěžovala ve spojení s úmornými pocity neklidu, měli zákonitě na svědomí právě tyto nepřátelské vlny, které vypouští do prostředí bytu právě například televize, počítače či mikrovlnné trouby. Tímto se tak své kamarádce omlouvám a zároveň děkuji za tip, který mi zachránil mé nepříliš pevné zdraví.

Šungitové pyramidy do každé místnosti

Jelikož ve svém zaměstnání trávím většinu času u počítače, a když přijdu domů, první co mne čeká je další home office, přiznávám, že jsem vystavena elektromagnetickému záření takřka celý den. Večer si totiž chodím pročistit hlavu k televizní obrazovce, aniž bych tušila, že mi ještě více ublíží. Z tohoto důvodu jsou pro mne šungitové pyramidy naprostým darem z nebes. Dokonce mne již netrápí ani časté bolesti hlavy. A co víc, popasovala jsem se i s dlouhodobou podrážděností, kterou jsem mylně připisovala mému zaměstnání. Když nad tím tak přemýšlím, možná bych svou dobrou kamarádku za tento nápad měla pozvat alespoň na skvělou večeři.

Aktivace vody je lék!

Když jsem se začala pídit po tom, jak moc mohou šungitové pyramidy pomáhat v boji s různými zdravotními problémy, narazila jsem i na možnost za pomoci těchto pyramid takzvaně provést aktivaci vody. Pokud totiž tuto pyramidu ponořím do vody, bude pro mne mít velmi blahodárný význam. Voda posléze totiž dokáže odvrátit nepříjemné napětí a přivítat v mém těle notnou dávku tolik chybějící energie. Aktivace vody je tak doslova a do písmene lék.

Latest Posts

Nenech si ujít