Sportovci v roli modelů

Zdroj: shy-blue-eyes.tumblr.com

Jsou nejen talentovaní, ale také krásní! A toho si jsou vědomi hlavně módní návrháři, kteří je obsazují jako tváře své značky. Proto můžeme čím dál častěji vidět sportovní hvězdy v roli modelů. A jaké překvapení, že jsou modely právě pro spodní prádlo! Pojďme se pokochat a seznámit s těmi (pro nás) nejlepšími.

Není to zas tak překvapující. Sportovci drží správnou životosprávu a díky každodennímu tréninku je jejich tělo jen samý sval a šlacha. Proto jsou vyhledávanými tvářemi i v módním průmyslu.

Fotbalisté vždy na prvním místě

Ačkoli se to může zdát jako velmi ohraná píseň, je tomu tak. Fotbalisté vítězí nejen v žebříčku nejlépe placených, vypadajících a nejvyhledávanějších sportovců. Ale vítězí i v počtu nafocených módních kampaní. A kampaně na spodní prádlo jsou toho jasným příkladem:

David Backham

Je otázkou zdali za jeho úspěchem v módní branži nestojí jeho žena Victoria Beckham, bývalá Posh Spice, která je také módní návrhářkou a má svou vlastní značku. Ale tomuto fotbalistovi se daří nejen na fotbalovém hřišti. Vedle rozhovorů a titulních stran prestižních magazínů se David Backham stal například tváří značky H&M. A velké díky patří značce Calvin Klein a velikánu Giorgiu Armani, kteří Davida obsadili jako hvězdu své kampaně na spodní prádlo. Díky nim  jsme se tak my ženy mohly kochat výstavním Davidovým tělem!

Zdroj: www.popsugar.com
Zdroj: www.popsugar.com

(Ačkoli se v tomto případě jedná o starší kampaň, věříme, že ti výběr fota nevadí. Pokud ano, věř, že na googlu je mnohem víc aktuálnějších kousků)

Christiano Ronaldo

Pro někoho je fotbalovým Bohem, pro druhého přeslazeným Kenem od Mattela. Ať to je jakkoli, jeho hvězda stoupá stále vzhůru. Jeho partnerkou je známá ruská modelka Irina Shayk. Jsou jedním z nejvyhledávanějších a nejkrásnějších páru evropské sportovní sféry. Proto se není čemu divit, že se stal Christiano tváří značky Armani stejně jako už zmíněný David Backham. Ten Giorgio má asi vkus, nemyslíš?

ZZdroj: www.modalogia.com
Zdroj: www.modalogia.com

Freddie Ljungberg

Ačkoli ti nemusí být tento švédský fotbalista známý, jako předchozí hvězdy, tak z kampaně na jedno z nejlepších pánských značek spodního prádla si ho musíš pamatovat 100%! Jeho uhrančivý pohled, osobité tetování a bezchybné tělo. Právě proto si ho značka Calvin Klein vybrala v roce 2003 jako reprezentanta svého jména. A jejich spolupráce trvala neskutečné 4 roky!

Zdroj : www.globalnews.ca
Zdroj : www.globalnews.ca

Tenisové hvězdy nejsou pozadu

Nejen fotbalisté mají tu přednost být hvězdy celosvětové kampaně na pánské spodní prádlo. I tenisová esa jako Rafael Nadal a Fernando Verdasco se chopili této šance. Není se čemu divit. Taková příležitost se  může naskytnout jen jednou za život. Jen takovým šťastlivcům jako už zmíněný David Backham je tato možnost nabízena skoro denně.

Zdroj: www.vanitatis.elconfidencial.com
Zdroj: www.vanitatis.elconfidencial.com
NADAL / VERDASCO

Pánové Dolce a Gabbana mají jasno

Domenico Dolce a Stefano Gabbana nejsou žádní troškaři. Na rozdíl od milánského kolegy Armaniho do své kolekce prádla obsadili celý fotbalový, plavecký a rugbyový italský reprezentační tým. Přiznejme si, že to byl od pánů velmi úspěšný krok! Tímto nápadem se trefili do černého! Pánové vědí co „lahodí“ jak ženskému, tak občas i tomu mužskému oku. Tak proč troškařit, když je můžete mít všechny!

Zdroj: www.fashion.telegraph.co.uk
Zdroj: www.fashion.telegraph.co.uk
TÝM RUGBY

Musela to být opravdu krása fotit tyto kampaně. Je víc než jasné, že pro šťastlivce, kteří v tu chvíli byli v backstagi, to musela být tehdy opravdu „práce snů“. My ostatní, kteří u „zrodu“ této práce být nemůžeme, se můžeme jen nadále těšit, s jakým nápadem a týmem přijdou pánové příště 🙂

Zdroj: www.fashion.telegraph.co.uk
Zdroj: www.fashion.telegraph.co.uk
PLAVECKÝ TÝM

 

Latest Posts

Nenech si ujít